Informacja o płatności za obiady

1. Od środy – 24.11 podczas przerw (8.45, 9.40, 10.35) można odbierać bloczki na grudniowe obiady zgodnie ze złożonymi we wrześniu zleceniami. Bloczki są do odbioru wyłącznie w gabinecie kierownika świetlicy i stołówki. W stołówce bloczki nie będą wydawane. Uczniowie, którzy nie odbiorą bloczków, nie otrzymają również bloczka zastępczego.

2. Jeżeli w w/w dniach dzieci są na kwarantannie bloczki odbierają po powrocie do szkoły.

3. Zgodnie z regulaminem stołówki, w przypadku nieuregulowania płatności, bloczki nie zostaną wydane i zostanie wszczęta procedura egzekucyjna. W razie wątpliwości proszę o kontakt przez Librusa.

4. Klasom przebywającym na kwarantannie odlicza się obiady przypadające w tych dniach.

5. Faktury za obiady listopadowe będą wysyłane 1, 2 i 3 grudnia.

6. W listopadzie jest 16 dni żywieniowych.

7. Uczniowie klas pierwszych otrzymają bloczki w salach w wtorek 30.11.

NUMER KONTA DO PŁATNOŚCI ZA OBIADY SZKOLNE

Informujemy Państwa, że płatność za obiady należy dokonywać według zasad umieszczonych poniżej na wskazany numer konta:

Załącznik 1 - zlecenie na dostarczenie obiadów uczniowskich

Załącznik 2 - oświadczenie o planowanych nieobecnościach

Załącznik 3 - rezygnacja z obiadów

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Sportowymi w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES