^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

"Dlaczego nie dostałyśmy pierścionka...???"

bno7.1

       To że o pierścionek pytają dziewczyny, nawet te z 6 klasy może nie dziwić, ale dziwi to dlaczego pada pytanie podczas Finału Wojewódzkiego w Biegu na Orientację? W słoneczny majowy czwartek czterosobowa reprezentacja dziewcząt młodszych wzięła udział w wojewódzkiej odsłonie Biegu na Orientację, który miał miejsce w Jastrzębiu-Zdroju. Impreza jak na rangę zawodów była doskonale zorganizowana - dla uczestników do dyspozycji były koce, leżaki, grill i coś słodkiego oraz profesjonalny pomiar czasu. Starsi zawodnicy otrzymali wspominiany już wcześniej "pierścionek", dzięki którym sędziowie wiedzieli o odbiciu punktu kontrolnego i dokładny czas pokonania założonej trasy przez zawodnika. Młodsi również zostali zaopatrzeni w taki "chip", ale w postaci małej płytki, co nie koniecznie spodobało się naszym zawodniczkom. Po przyjęciu do wiadomości, że na pierścionek dziewczyny będą musiały jeszcze poczekać, mimo strachu i obaw nieznanego terenu, pełnego dzików, niedźwiedzi i innych dinozaurów (według dziewcząt) ruszyły w orientacyjne boje.

bno2.1.1  bno6.1 

Na mecie okazało się, że nie taki las straszny, jak go malowali. Efekt końcowy - całe i zdrowe, z nowymi znajomościami, przygodą oraz z 8 miejscem w województwie dziewczęta wróciły do Chorzowa.

bno5.1

Nicola Poliwoda, Małgosia Dobrowolska, Maja Idzińska i Małgosia Maciaszek z 6b to nasze cztery dzielne terenowe muszkieterki.
Całość nadzorowała trenerka dziewczyn Marzena Gruchel.

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Sportowymi w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES