^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

Sztafety w Finale Wojewódzkim

20161103 114841.1

Biegi przełajowe jak co roku rozegrały się w Rudzie Śląskiej - Halembie.

Nasza szkoła miała zaszczyt reprezentować nasz region Chorzów - Siemianowice - Świętochłowice aż trzema zespołami dzięki zwycięstwom we wcześniejszych eliminacjach.

W dniu zawodów pogoda spłatała wszystkim figla i na przemian padał deszcz, śnieg i świeciło słońce, gdzie w połączeniu z niską temperaturą zawody odbywały się w hardkorowych warunkach.

1  2 

          Na pierwszy ogień poszły dziewczęta szkół podstawowych. Nasza drużyna dziewcząt ruszyła mocno od początku. Objęliśmy prowadzenie i z każdą zmianą dając z siebie wszystko uciekaliśmy rywalom. Pod koniec 4 i 5 zmiany nie zdołaliśmy jednak utrzymać prowadzenia i ostatecznie nasza drużyna zajęła wysokie III miejsce w województwie śląskim. Dziewczęta wykazały się ogromnym sercem do walki i dzięki dużemu poświęceniu udało się wywalczyć miejsce na podium. W zespole dziewcząt pobiegły: Emilka Lendzik VI b, Marta Szymonek VI b, Wiktoria Sobol VI b, Weronika Janus VI b, Nikola Poliwoda V b, Daria Cofała V b oraz Kamila Piątkowska VI b. Opiekunem zawodniczek był Krzysztof Podchul.

W gimnazjum mogliśmy wystawić dwa zespoły. Rywalizacja była równie zacięta i wszyscy gimnazjaliści pobiegli z dużym poświęceniem. Połączenie wspólnych sił pływaków, lekkoatletów i piłkarzy ręcznych pozwoliło uzyskać dobre miejsca w finale. Dziewczęta zajęły VII, a chłopcy VIII miejsce w województwie. Opiekunką drużyn w gimnazjum była Marzena Gruchel.

IMG 20161103 123730.1

          W drużynie dziewcząt Gimnazjum Sportowego nr 11 pobiegły: Dominika Kosińska IIIA, Marta Beruś IIA, Aneta Naskręt IIA, Jennifer Potrzeba IIC, Wiktoria Dworaczek IB, Sandra Mendera IB oraz Roksana Masarczyk IB.

IMG 20161103 124336.1

          W drużynie chłopców wystartowali: Dominik Szmandra IIIC, Szymon Rosłaniec IIA, Kamil Kuś IIIB, Dawid Frank IIIC, Paweł Proksza IIID, Szymon Budkowski IB oraz Kamil Dziuba IIIC.

Opracował: Krzysztof Podchul

 

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Sportowymi w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES