^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

Skok na Jasną Górę - Finał Wojewódzki Drużynowych Zawodów Lekkoatletycznych Częstochowa 23.05.2014

20140523_143216.2 
 

       W wielkim Finale Wojewódzkim najlepsze zespoły z całego Śląska zleciały się na Jasną Górę, aby stanąć w szranki i konkury w wielkim boju do bitwy o punkty Pucharu Kuratora Oświaty. Częstochowski finał stanowi przegląd poziomu sportowego na poziomie ogólnopolskim, dzięki czemu nasi gimnazjaliści mogli spróbować swoich sił z czołówką zawodników w kraju.

 img_20140523_122158.1  img_20140523_132026.1

 I miejsce Jagoda Dubińska: Mistrzyni Śląska w skoku wzwyż 150cm

 I miejsce Denis Jaworski: rekordzista szkoły i Mistrz Śląska w skoku wzwyż 180cm

Najmilszym zaskoczeniem było to, że tym razem to my przeskoczyliśmy cały Śląsk! Nasza zawodniczka Jagoda Dubińska z klasy III B wyrównując rekord życiowy w skoku wzwyż wynikiem 150cm oraz Denis Jaworski z tej samej klasy wynikiem 180cm w skoku wzwyż zdeklasował rywali i ustanowił własny rekord naszej szkoły! Drużynowo nasze zespoły dziewcząt i chłopców także dobrze się spisały, a startujące zawodniczki i zawodnicy dali z siebie wszystko, zdobywając cenne punkty dla naszego Gimnazjum Sportowego nr 11. W nagrodę za najlepsze wyniki na zawody międzynarodowe do Niemiec do Iserlohn pojadą: Magdalena Cofałka, Jagoda Dubińska i Denis Jaworski - uczniowie klasy IIIB. Opiekunami uczniów na zawodach byli Marzena Gruchel i Krzysztof Podchul.   

Tegoroczna aleja gwiazd dziewcząt: 100m: Wiktoria Kluga, Agata Bazan, Weronika Mamzerowska; 300m: Magdalena Cofałka, Dagmara Troska, Sonia Malik; 600m: Martyna Rutkowska, Agata Solińska, Agnieszka Bobek; skok wzwyż: Jagoda Dubińska, Marysia Kacprzyk i Sylwia Piwoń; skok w dal: Aleksandra Kopiec, Karina Maciaszek; pchnięcie kulą: Marta Jakubowska; sztafeta 4x100m: Wiktoria Kluga, Magdalena Cofałka, Weronika Mamzerowska i Jagoda Dubińska.

Aleja gwiazd chłopców GS nr 11: 100m: Maciej Szwagierczak, Jakub Rajwa, Aleksander Gawrysz; 300m: Norek, Patryk Juzyszyn, Jakub Styrna; skok wzwyż: Denis Jaworski; 1000m: Rafał Tiffert, Aleksander Kachel, Tomasz Wieczorek; skok w dal: Jonatan Górczyński, Kamil Antoszczak, Marcin Materna; sztafeta 4x100m: Jakub Styrna, Maciej Szwagierczak, Jakub Norek, Patryk Juzyszyn. 

Opracował: Krzysztof Podchul

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Sportowymi w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES