^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

Czwórbój Lekkoatletyczny Sosnowiec 6.06.2012

       Finał Wojewódzki w Czwórboju odbył się 6 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Sosnowcu. Obie nasze drużyny Szkoły Podstawowej nr 5 uzyskały awans do finału, gdzie mogły się zmierzyć z najlepszymi drużynami na Śląsku.

2012-06-06_14.41.29.1 
Drużyna chłopców SP5 II m na Śląsku   

Świetny rezultat uzyskała drużyna chłopców. Spisali się oni znakomicie dając z siebie wszystko w każdej z czterech konkurencji w czwórboju (bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 1000m). Wzajemna mobilizacja i sportowy duch drużyny pozwoliły pod wodzą Tomasza Grzywacza zająć drużynie zasłużone II miejsce w województwie. W drużynie chłopców wystąpili: Jakub Norek (VI A), Patryk Juzyszyn (VI B), Jakub Rajwa (VI B), Filip Baljon (VI A), Aleksander Gawrysz (VI B), Maciej Tonia (VI E) oraz w rezerwie Kamil Antoszczak (VI B). 

2012-06-06_14.26.51.1 
      Drużyna dziewcząt SP5 XII miejsce na Śląsku   

Drużyna dziewcząt nie miała tyle szczęścia. Drobne niedyspozycje pozwoliły ukończyć zawody dziewczętom na 12 miejscu w województwie śląskim. Skład zespołu dziewcząt: Wiktoria Kluga (VI B), Sonia Malik (VI B), Marysia Kacprzyk (VI B), Weronika Parkieta (VI B), Kasia Boduch (VI a), Dominika Świerzy (VI B) i w rezerwie Alina Kachel (VI B). Trenerem dziewcząt był Krzysztof Podchul.

Opracował: Krzysztof Podchul

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Sportowymi w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES