^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

 

W dniu 22 października zainaugurowany został Wojewódzki Rok Sportowy 2012/2013. Uroczystość z udziałem wicekuratora Dariusza Wilczaka, władz miasta oraz Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego odbyła się w Tychach. W auli Zespołu Szkół Muzycznych zebrali się przedstawiciele szkół, dyrektorzy oraz nauczyciele wychowania fizycznego z terenu województwa śląskiego.
inauguracja_1  inauguracja_2 
 
Inauguracja była  zarazem podsumowaniem współzawodnictwa sportowego za rok 2011/2012. Przedstawiciele Zespołu Szkół Sportowych nr 1 odebrali z rąk wicekuratora puchary Śląskiego Kuratora Oświaty oraz okolicznościowe dyplomy za pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych i czwarte miejsce w wśród szkół gimnazjalnych. Radość ogromna, bowiem po 6 latach przerwy szkoła podstawowa powróciła na I miejsce w województwie. Tego wyczynu dokonali nie tylko przedstawiciele klas sportowych, zwyciężając w finałach wojewódzkich w lekkoatletyce, piłce ręcznej i pływaniu. Do grona finalistów dołączyli najmłodsi reprezentanci szkoły w grach i zabawach oraz dziewczęta w łyżwiarstwie szybkim. Gratulacje dla młodzieży reprezentującej szkołę, ale także dla nauczycieli wychowania fizycznego, którzy przygotowywali młodzież do tych zawodów.

 

WYNIKI FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH
Ruda Śląska 18.10.2012 r.

 

18 października w Rudzie Śląskiej odbył się Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Brawurowa obsada zawodów, w której udział wzięli najlepsi z najlepszych na Śląsku, pozwoliła naszym drużynom z gimnazjum sprawdzić swoje umiejętności w tej specyficznej dyscyplinie sportu jaką są biegi na przełaj.
przelaje_2  przelaje_1 
 
Gimnazjum Sportowe nr 11 dzięki wygranym kwalifikacjom w regionie Chorzów - Świętochłowice - Siemianowice, mogło wystawić do zawodów ekipę dziewcząt i chłopców. Po zaciętej walce nasze zawodniczki zajęły 11 miejsce, drużyna chłopców 10 miejsce w województwie Śląskim.
przelaje_3  przelaje_4 
 
W składach obu drużyn wystąpiła śmietanka najwytrzymalszych biegaczy Zespołu Szkół Sportowych nr 1. W drużynie dziewcząt wystąpiły: Magda Cofałka (II B), Julia Fatyga (III B), Monika Kacprzyk (III B), Wiktoria Kluga (I B), Patrycja Pajonk (II B) oraz w rezerwie Agata Solińska (II B). W drużynie chłopców wystartowali: Jakub Norek (I A), Rafał Sosnowski (III A), Ruben Krystoń (III A), Marcel Palicki (III B), Paweł Basek (III B) oraz Filip Baljon (I A). Prawdziwymi motorami napędowymi naszych zespołów okazali się Magda Cofałka i Jakub Norek, którzy na swoich zmianach uzyskali znakomite rezultaty. Opiekunem zawodników podczas zawodów był Krzysztof Podchul.

 

PIERWSZE MIEJSCE NASZYCH PIŁKAREK 

Szkolna reprezentacja gimnazjum dziewczyn w piłce nożnej halowej po wygranych zawodach dzielnicowych zakwalifikowała się do finału miejskiego. Podczas mistrzostw Chorzowa nasza szkoła po wygranych wszystkich meczach: z Gimnazjum Integracyjnym (10:0), Gimnazjum nr 8 (10:2) i Gimnazjum nr 10 (5:0), zajęła pierwsze miejsce w mieście.

 

pilkanoznahalowa
Nasze gimnazjum reprezentowały:
1. Cofałka Magda - IIB
2. Godula Roksana - IIB
3. Kacprzyk Monika - IIIB
4. Kokot Justyna - IIIC
5. Maciaszek Karina - IIB
6. Makioła Agnieszka - IIIA
7. Mączarowska Paulina - IIID
8. Mirga Nicole - IIIC
9. Pacoń Kamila - IIIA
10.Plaza Wiktoria - IIIC
Najlepszą zawodniczką turnieju została Roksana Godula.

 

GRUDNIOWY PUCHAR
pucharprezydentasp2012_2  pucharprezydentasp2012_1 
 
Tradycyjnie, jak co roku, organizowaliśmy zawody pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa. W zawodach wystartowały reprezentacje 10 szkół podstawowych. Po zmaganiach zarówno w wyścigach indywidualnych, jak i sztafetowych pierwsze miejsce zdobyli zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 5. 
pucharprezydentasp2012_3  pucharprezydentasp2012_4 

Klasyfikacja generalna zawodów

Szkoła Podstawowa nr

Punkty

Miejsce

5

361

1

34

316

2

21

233

3

24

182

4

12

175

5

29

122

6

Społeczna

115

7

37

78

8

13

66

9

14

60

10

 
 RYWALIZACJA W SKOKACH
W ramach obchodów Dni Patrona Szkoły 9 stycznia w hali sportowej odbył się  siódmy konkurs skoku wzwyż.
skoki_2013_1  skoki_2013_3 

W tym roku rekordowa liczba zawodników brała udział w konkursie, na starcie stawiło się 38 uczestników. Uczniowie mieli okazję przetestować  nowe materace do skoku wzwyż, ufundowane przez Radę Rodziców.
Rywalizację o miejsca na podium toczyli przede wszystkim uczniowie klas piątych i szóstych lekkoatletycznych, aczkolwiek debiutanci, z klasy czwartej lekkoatletycznej łatwo się nie poddawali, skacząc w pierwszej fazie konkursu ze starszymi kolegami jak równy z równym.
skoki_2013_2  skoki_2013_5 

Ostatecznie wśród dziewcząt całe podium zajęły uczennice klasy 6 b - Martyna Rutkowska 1 miejsce (121 cm), Martyna Szymkowiak 2 miejsce (115 cm) i Aleksanda Kopiec 3 miejsce (115 cm). Wsród chłopców rywalizację wygrał Paweł Sornowski - klasa 6 b (128 cm), 2 miejsce zajął Paweł Płaszczymąka z klasy 5 b (120 cm) i 3 miejsce zajął Szymon Adamski z klasy 6 b (120 cm).
Wśród chłopców na wyróżnienie zasługuje uczeń klasy 4 b Michał Kral, który w swoim debiucie zajął wysokie 4 miejsce i ustanowił bardzo dobry rekord życiowy (120cm).
KASKOMANIA 2013

Pod takim hasłem odbyły się pierwsze Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Wojewody Śląskiego i Śląskiego Kuratora Oświaty. Zawody dla uczniów śląskich szkół gimnazjalnych odbyły się 5 lutego b.r. na wiślańskich stokach stacji narciarskiej Soszów.
2013-02-05_10.18.44.1
2013-02-05_16.17.56.1
 
Oprócz walorów sportowych uczestnicy mieli zapewnione wiele atrakcji, jak pieczenie kiełbasy przy ognisku, czy pokazy specjalnej grupy ratowniczej GOPR, gdzie na żywo można było zobaczyć pozorowaną akcję ratowniczą. Chętni mogli przejechać się jedynym w Polsce skuterem śnieżnym do zadań specjalnych oraz spróbować wykonać masaż serca na specjalnym manekinie podłączonym do aparatury pomiarowej.
2013-02-05_10.37.59.1 2013-02-05_10.36.09.1 2013-02-05_10.38.43.1
 
Nad bezpieczeństwem zjeżdżających cały czas czuwała śląska Wojewódzka Komenda Policji, która promowała akcję bezpiecznego zjeżdżania na stokach w kaskach ochronnych zgodnie z przepisami - "Kaskomania". Akcja ta na chwilę przed feriami może pomóc spędzić je bezpieczniej osobom wybierającym się na aktywny wypoczynek właśnie w góry na narty. Organizacja zawodów stała na najwyższym poziomie pomimo ogromnej liczby blisko 500 startujących. Każdy z uczestników miał zapewniony start w zawodach, dwa ciepłe posiłki oraz karnet na 8 godzin zjeżdżania. Dla dobrej widoczności podczas codziennej drogi do szkoły uczestnicy otrzymali opaski odblaskowe.Mamy nadzieję, że zawody te wejdą na stałe do kolendarza zawodów i już za rok spotkamy się ponownie. Naszymi zawodnikami z Gimnazjum Sportowego nr 11 na stoku opiekował się Krzysztof Podchul.
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

W piątek 1 marca 2013r. w olsztyńskiej Aquasferze rozpoczęły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 letnich w pływaniu. Na starcie stanęło 494 młodych pływaków reprezentujących 116 klubów. W trzydniowych zmaganiach wysoką formę potwierdził uczeń naszej szkoły Krzysztof Jung, który trzykrotnie zakwalifikował się do finałów. Ostatecznie wywalczył: szóste miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym, siódme miejsce na 100m stylem klasycznym oraz dziesiąte miejsce na 200m również stylem klasycznym.
mp2013

W zawodach wystartowały również dziewczęta: Karolina Kowalska, Marta Cierpka, Patrycja Brembor i Natalia Kowalska. Zawodniczki znacznie poprawiły rekordy życiowe i wywalczyły jedenaste miejsce w sztafecie 4x100m stylem dowolnym.
Uczniowie klasy II a gimnazjum, w tym samym czasie walczyli o finały i medale w Mistrzostwach Polski Juniorów 15 letnich w Dębicy. Peda Paulina zdobyła brązowy medal na dystansie 50m stylem dowolnym, czwarte miejsce na 50m stylem motylkowym oraz szóste miejsce na 100m stylem motylkowym i zmiennym. Sylwia Spoljar dwukrotnie pływała w finale b na dystansie 50 i 200m stylem klasycznym. Ellgoth Piotr dostał do finału b na dystansie 200m stylem zmiennym.
NAJLEPSI SZACHIŚCI W MIEŚCIE
Fantastyczny występ zanotowali na swoim koncie uczniowie reprezentujący Szkołę Podstawową nr 5 w Mistrzostwach Chorzowa w Szachach. Sześcioosobowa drużyna chłopców zajęła I miejsce, zdobywając po raz pierwszy od wielu lat tytuł Mistrza Chorzowa.
mistrzostwa_chorzowa_szachy_1  mistrzostwa_chorzowa_szachy_4 
 
Indywidualnie też byliśmy bezkonkurencyjni, zajmując wszystkie miejsca na podium. Klasą dla siebie był Maciej Sowiński (2a), który wygrał wszystkie siedem rund, zdobywając tym samym zaszczytny tytuł Indywidualnego Mistrza Chorzowa. Dzielnie mu sekundowali Rafał Szczygłowski (5c) i Robert Kobuszewski (5a) wygrywając 6 rund, zajmując odpowiednio II i III miejsce. Drużynę uzupełniali Michał Siedlikowski (3d), Arkadiusz Hopek (2a) i Piotr Banasik (5a) wygrywając po 4 partie. W turnieju  wzięło udział 44 szachistów z 15 szkół podstawowych miasta Chorzowa. Wynik jaki uzyskali chłopcy premiowany jest awansem do zawodów rejonowych.
mistrzostwa_chorzowa_szachy_3  mistrzostwa_chorzowa_szachy_2 
 
W tych samych zawodach w kategorii dziewcząt drużyna w składzie: Michalina Rutkowska (4c) i Weronika Wołowczyk (4c) zajęła wysokie III miejsce. Wśród 33 dziewcząt z 10 szkół podstawowych Weronika zajęła indywidualnie 5 miejsce (5 zwycięstw), a Michalina 9 miejsce (4 zwycięstwa). Gratulacje za wspaniały występ!
Opiekunem uczniów była Maria Poznańska.
OBLĘŻENIE CZĘSTOCHOWY

Nieopodal Jasnej Góry w auli Akademii Polonijnej w Częstochowie odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach. „Szachowe oblężenie” Częstochowy rozpoczęło się 5 marca o godz. 10.00. i trwało do godz. 16.00. Do rywalizacji przystąpili mistrzowie miast i rejonów województwa śląskiego.
szachy_final_woj_1  szachy_final_woj_2 
 
Nasi dwaj rycerze Maciej Sowiński i Rafał Szczygłowski dzielnie stawiali opór przeważającej sile przeciwnika. Jednak rywalizacja z ligowymi zawodnikami, mającymi wysokie rankingi, startującymi w Mistrzostwach Polski  i zawodach międzynarodowych nie była łatwa.
szachy_final_woj_3
 
Na 15 startujących w finałach szkół podstawowych, reprezentanci SP 5 zajęli drużynowo XI miejsce, zdobywając cenne punkty do klasyfikacji o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty. Ogółem w całym cyklu rozgrywek szachowych wzięło udział ponad 2 tysiące szkół podstawowych.
Opiekunem szachistów była Maria Poznańska.
 

 

SUKCES NAJMŁODSZYCH SPORTOWCÓW

 

19 kwietnia w naszej szkole odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w  Grach i Zabawach. W zawodach wzięli udział uczniowie klas drugich i trzecich SP nr 5.

final_gier_i_zabaw_1  final_gier_i_zabaw_2 
    
Szkołę reprezentowali: Maja Ołubiec, Marta Marczak, Marta Szymonek, Magda Kucharska, Zuzanna Pieniążek, Paweł Kwiecień, Szymon Elgoth, Igor Duda, Maksymilian Smaluch, Michał Zając z klasy drugiej  oraz Marta Kulej, Ewelina Kołodziej, Martyna Krusel, Roksana Masarczyk, Anna Majka, Dominik Soba, Mateusz Wystop, Bartosz Pikulski, Maciej Kempny, uczniowie klasy trzeciej. Drużyna została przygotowywana przez nauczyciela wf Kornelię Baljon.
Najmłodsi sportowcy naszej szkoły poradzili sobie znakomicie i zdobyli drugie miejsce w województwie. Sukces jest tym większy, że w ubiegłym roku szkoła zdobyła miejsce trzecie.

 
 
AWANS DO FINAŁU

W sobotę 21 kwietnia zakończyły się rozgrywki piłki ręcznej fazy grupowej chłopców młodszych rocznika 2001.

awans_na_mistrzostwa_slaska_2013

Uczniowie klasy 5 c reprezentujący MKS Zryw Chorzów pokonali drużyny  MKS Ustroń, MUKS Zagłębie ZSO 14 II Sosnowiec, MUKS Zagłebie ZSO 14 I Sosnowiec i awansowali do rozgrywek finałowych o Mistrzostwo Śląska. Gratulujemy.

JESTEŚMY W FINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI

Piłkarze ręczni z klasy I C i II C reprezentujący klub MKS ZRYW CHORZÓW w dniach 3-5 maja brali udział w półfinałach Mistrzostw Polski Młodzików w Brzegu. Zawodnicy pokonali MK Piotrkowianin Piotrków Trybunalski oraz Orlik Brzeg ale niestety przegrali z EUCO-UKS Dziewiątka Legnica.
awans_do_finalu
Nasza drużyna ostatecznie zajęła drugie miejsce i zdobyła awans do finałów Mistrzostw Polski. Królem strzelców zespołu został Błażej Kłosek, a najlepszym zawodnikiem drużyny - Adam Kruczalok. Gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach finałowych.

TRZECIE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
final_gimnazjada_plywanie

Najzdolniejsi zawodnicy klas pływackich pod opieką trenerów wzięli udział Finale Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego, które w tym roku odbyły się 9 maja w Sosnowcu. Do rywalizacji stanęło 14 szkół wyłonionych w drodze eliminacji. Po bardzo udanych startach indywidualnych drużyna dziewcząt wywalczyła trzecie miejsce a drużyna chłopców szóste.
Miejsca na podium wywalczyły:
Peda Paulina &ndash I miejsca na 100m st. motylkowym
Sobieraj Wiktoria &ndash I miejsce na 50m st dowolnym
Spoljar Sylwia - II miejsce na 100m st. klasycznym
Kowalska Karolina - III miejsce na 100m st. klasycznym
ZWYCIĘSKIE SZTAFETY

7 maja na stadionie lekkoatletycznym przy ul.Lompy w Chorzowie odbyły się eliminacje do finałów wojewódzkich w biegach rozstawnych 4x100m oraz w sztafetach szwedzkich (100m - 200m - 300m - 400m). Zespół Szkół Sportowych nr 1 wystawił swoich najlepszych atletów, którzy mogli sprawdzić swoje siły w tej arcyciekawej konkurencji. Wynik czteroosobowego zespołu zależy tu od szybkości, wytrzymałości i techniki zmian pałeczki sztafetowej.
eliminacje_do_fianlu_sztafet_2  eliminacje_do_fianlu_sztafet_3  eliminacje_do_fianlu_sztafet_4 

Gimnazjum Sportowe nr 11 spisało się na medal zdobywając pierwsze miejsca zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w obu sztafetach.
eliminacje_do_fianlu_sztafet_1  eliminacje_do_fianlu_sztafet_5 

Wśród szkół podstawowych w sztafecie 4x100m dziewcząt zajęliśmy pierwsze miejsce, wśród chłopców drugie miejsce. W sztafecie szwedzkiej dziewczęta zajęły drugie miejsce, chłopcy zdobyli pierwsze miejsce w mieście. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca uzyskały awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się 4 czerwca w Sosnowcu.
DRUGI SZKOLNY KONKURS TANECZNY

konkurs_taneczny_1  konkurs_taneczny_2 

8 maja 2013 r. odbył się drugi Szkolny Konkurs Taneczny dla uczniów klas 4-6 oraz gimnazjum. Impreza pozwala na popularyzację form tanecznych wśród dzieci i młodzieży oraz integrację uczniów.

konkurs_taneczny_3  konkurs_taneczny_4 

Uczestnicy prezentowali różnorodną technikę taneczną występując solo, w duetach oraz grupach kilkuosobowych. Oceniana była choreografia, interpretacja muzyczna utworu, zgodność muzyki i tańca, dobór podkładu muzycznego, wyraz artystyczny oraz wykorzystanie przestrzenne parkietu. Turniej taneczny został uświetniony pokazem szkolnego zespołu "Orion" prowadzonego przez Magdalenę Małek - organizatora konkursu.

konkurs_taneczny_5  konkurs_taneczny_6 


Szkoła podstawowa:

I miejsce zajęły ex aequo:  Róża Kardyka z klasy 1 a oraz  Julia Kędzierska i Julia Kruk z klasy 4 e
II miejsce zajęły uczennice klasy 4 c: Weronika Wołowczyk, Zuzanna Kubiec, Michalina Rutkowska i Pola Janiurek z klasy 4 b
III miejsce zajął uczeń klasy 6 d Adam Świerc

Gimnazjum:
I miejsce zajęła uczennica z klasy III B Monika Kacprzyk
II miejsce zajęli uczniowie klasy I B:  Mateusz Zawisza, Olek Gawrysz, Jacek Bilik, Jakub Rajwa, Aleksander Kachel, Maciej Szwagierczak, Kamil Antoszczak, Michał Wodecki.

NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNI 
 
27 maja odbyły się I Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 5 w Lekkoatletyce. Liczny udział w zawodach oraz duże zaanagażowanie startujących przyczyniło się do osiągania świetnych rezultatów przez naszych młodych sportowców.
mistrzostwa_sp5_la_1  mistrzostwa_sp5_la_2 
 
Każdy startujący miał do wyboru jedną konkurencję biegową: bieg na dystansie 60m lub odpowiednio na 600m dziewcząt i 1000m chłopców. Druga konkurencja techniczna do wyboru: rzut piłeczką palantową lub skok w dal.
mistrzostwa_sp5_la_3  mistrzostwa_sp5_la_4 

Najbardziej wszechstronnymi lekkoatletami SP nr 5 okazali się Martyna Rutkowska i Paweł Sornowski z klasy 6 b, którzy otrzymali pamiątkowe puchary.
mistrzostwa_sp5_la_5  mistrzostwa_sp5_la_6 
 
Zarówno Paweł jak i Martyna zwyciężyli w skoku w dal oraz w biegu na 60m. Zawody przeprowadzili: Marzena Wolska, Krzysztof Podchul oraz Bartek Musiał. Specjalne podziękowania należą się Marii Poznańskiej za pomysł w krzewieniu "Królowej Sportu" w postaci Mistrzostw Szkoły Podstawowej nr 5 w Lekkoatletyce oraz za przygotowanie nagród i dyplomów dla zwycięzców. Dziękujemy wszystkim za udział, dobrą zabawę i rywalizację "fair play".
FINAŁ - CZĘSTOCHOWA'2013
 
22 maja na stadionie lekkoatletycznym nieopodal zbocza Jasnej Góry w Częstochowie, odbyły się finały wojewódzkie w drużynowych zawodach lekkoatletycznych. Nasi doborowi atleci stawali w szranki i konkury walcząc o złote laury Szkolnego Związku Sportowego.
final_la_czestochowa

Gimnazjum Sportowe nr 11 jak co roku dumnie reprezentowało rejon Chorzów - Świętochłowice - Siemianowice. Dwie nasze zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców stanęły do walki z czasem, dystansem, odległością oraz samym sobą. W ostatecznym rozrachunku drużyna dziewcząt zajęła XI miejsce i drużyna chłopców zajęła XII lokatę w województwie śląskim. Indywidualnie dyplom za drugie miejsce otrzymała Jagoda Dubińska, która w skoku wzwyż pokonała poprzeczkę na wysokości 145cm. Do ciekawszych wyników możemy zaliczyć: bieg na 100m Moniki Kacprzyk - 14,40s, bieg na 300m Magdaleny Cofałki - 47,48, skok wzwyż Pawła Baska - 165cm, bieg na 300m Jakuba Norka - 40,98s oraz 41,01s Patryka Juzyszyna.
SZKOLNE ZAWODY NA ROLKACH 2013 r.
 
Po raz  ósmy w naszej szkole organizowane były zawody w jeździe szybkiej na rolkach. Z tą dyscypliną  zmagały się dziewczęta i chłopcy Szkoły Podstawowej nr 5 w Chorzowie.
zawody_rolki_1  zawody_rolki_2 
 
Celem imprezy  jest popularyzacja aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży, wzbogacenie kalendarza imprez szkolnych oraz integracja naszych uczniów, jak również danie możliwości uczniom klas ogólnych udziału w zawodach sportowych. Zwycięzcami w swoich kategoriach wiekowych zostali następujący uczniowie:
 
zawody_rolki_3  zawody_rolki_4  zawody_rolki_5 
kl.4
I   Weronika Wołowczyk
II  Julia Magierowska
III Patrycja Iskra
kl.5
I   Dominika Kosińska
II  Monika Mindziak
III Anna Syc
kl.6
I   Martyna Szymkowiak
II  Natalia Gala
III Justyna Drzyzga
     
zawody_rolki_6 
kl. 5
I   Bartek Zagała
II  Karol Knicz
III Dominik Wołowczyk

Organizatorem imprezy była Magdalena Małek nauczyciel wychowania fizycznego.

PIŁKARZE RĘCZNI ZRYWU W KRAJOWEJ ELICIE

W finałach Pucharu ZPRP Młodzików w Dźwirzynie rywalizowało 16 siódemek, mistrzów i wicemistrzów poszczególnych województw, które zapewniły to sobie w krajowych turniejach półfinałowych. Uczniowie naszego gimnazjum prawo gry w finałowej szesnastce wywalczyli w turnieju półfinałowym w Brzegu.
final_pucharu_pzpr_dzwirzyno_1
 
Na finały pojechała drużyna  w następującym składzie: Adam Kruczalok, Łukasz Zalewski, Maciej Nalewajka, Bartosz Białas, Błażej Kłosek, Andrzej Beczek, Jeremi Chabros, Franciszek Kołecki, Tomasz Sitko, Kamil Pawlica, Tomasz Łukawski, Piotr Matysik, Eryk Dobosz, Michał Chwałek i Adrian Kołodziej.
Zawodnicy rywalizowali w czterech grupach, w których grały systemem każdy z każdym. Drużyny z grupowych pozycji 1 - 2, systemem pucharowym (po losowaniu) grały w Dźwirzynie o miejsca 1 - 8, pozostałe, też pucharowo, o lokaty 9 - 16 walczyły w odległym od Kołobrzegu o 16 km Mrzeżynie.
final_pucharu_pzpr_dzwirzyno_2
 
Podopieczni trenera Mieczysława Mielcarka wyszli z grupy i dostali się do finałowej ósemki turnieju. Niestety sił wystarczyło tylko do tej fazy rozgrywek i ostatecznie nasi chłopcy zajęli wysokie ósme miejsce w Polsce.

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Sportowymi w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES