^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

Lekcje angielskiego z Early Stage – Program Partnerski

 

Miło nam poinformować, że nasza Szkoła zawarła Program Partnerski ze szkołą języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage, która od kilku lat prowadzi dla naszych uczniów dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. W ramach współpracy nasza Szkoła otrzymała:
• dostęp premium do edukacyjnej platformy Eduelo dla wszystkich uczniów oraz nauczycieli
• zestaw innowacyjnych materiałów metodycznych i szkoleniowych
• oprócz tego rodzice będą mogli wziąć udział w specjalnych, wychowawczo-psychologicznych webinariach prowadzonych przez szkołę Early Stage.Dodatkowe zajęcia językowe dla naszych uczniów odbywają są na terenie naszej Szkoły z uwzględnieniem planu lekcji dziecka.
Zapisy na dodatkowe lekcje angielskiego odbywają się poprzez stronę https://earlystage.pl/pl/szkola/chorzow

 

Dlaczego współpracujemy właśnie ze szkołą Early Stage ?

 

Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która działa od 1993 roku, ucząc dzieci i młodzież w wieku od 3 do 19 lat.
Obecnie w szkole uczy się 36 000 uczniów, w 500 szkołach w całej Polsce.Kursy języka angielskiego prowadzone są w oparciu o autorskie podręczniki i materiały dydaktyczne oraz 10 supermocy, czyli metodę, która angażując i integrując wszystkie zmysły stymuluje wszechstronny rozwój dziecka, motywuje i zaspakaja podstawowe jego potrzeby rozwojowe.
Szkoła otrzymała liczne nagrody za innowacyjność w nauczaniu języka obcego (m.in. nagrodę European Language Label).Więcej informacji o szkole Early Stage: https://earlystage.pl/

 

MAPA