^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

DYREKCJA

 

 
mgr Wojciech Niezgoda dyrektor szkoły
mgr Grażyna Grymel-Wieczorek wicedyrektor do spraw sportu i promocji szkoły
mgr Bożena Przybylska wicedyrektor do spraw edukacji wczesnoszkolnej
mgr Anna Ząbkowska-Petka wicedyrektor do spraw dydaktyczno-wychowawczych

ADMINISTRACJA

 

 
Barbara Bąk intendentka
Romuald Kolasiński kierownik gospodarczy, inspektor do spraw BHP
Halina Kurzaczek pielęgniarka środowiskowo-szkolna
Eugenia Lanczek pielęgniarka środowiskowo-szkolna
Daria Magierowska starszy referent
Anita Świercznik sekretarz szkoły
Renata Wojtasiewicz starszy referent

 

BIBLIOTEKA

 

mgr Marta Jachimowska
mgr Beata Szymura
mgr Marzena Bejnarowicz

 

PEDAGODZY

 

mgr Michał Piegza
mgr Wioletta Ziółkowska-Żyła

 

PSYCHOLOG

 

mgr Diana Osadnik


LOGOPEDA

 

mgr Sylwia Modrzyk


ŚWIETLICA

 

mgr Natalia Bremer

mgr Marzena Bejnarowicz
mgr Dorota Dudała
mgr Dorota Kłembek
mgr Aneta Kolarska
mgr Anna Rybczyńska - kierownik świetlicy
mgr Joanna Stokłosa
mgr Rita Witek-Kulawik

 

RELIGIA

 

Łukasz Siedlecki o. Władysław
Aldona Nieszwiec
mgr Maria Plonka
mgr Anna Radecka
mgr Joanna Skręt

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 

mgr Ewa Adamska
mgr Katarzyna Czaja
mgr Jolanta Horak
mgr Izabella Jańczak
mgr Jolanta Paczuła
mgr Barbara Palenta
mgr Agnieszka Gnacikowska
mgr Jolanta Solga
mgr Katarzyna Stawiarska-Mróz
mgr Danuta Strzelecka
mgr Beata Witek

 

MATEMATYKA

 

 mgr Joanna Aleksander-Rola
mgr Joanna Balicka
mgr Włodzimierz Cieśliński
mgr Anna Kwapisz-Zajączkowska
mgr Anna Ząbkowska-Petka

 

JĘZYK POLSKI

 

mgr Małgorzata Cieślinska
mgr Anna Dzianowicz
mgr Ewa Mazur
mgr Agata Szyndler-Majowska
mgr Beata Tumiłowicz-Dylong
mgr Tatiana Urbanowicz-Weidner
mgr Aleksandra Zimnik

 

JEZYK ANGIELSKI

 

mgr Sebastian Hanke
mgr Anna Gumułczyńska
mgr Paweł Krasnopolski
mgr Natalia Laskiewicz
mgr Anna Szymczak
mgr Beata Tumiłowicz-Dylong
mgr Błażej Wieczorek
mgr Katarzyna Wypler

 

JĘZYK NIEMIECKI

 

mgr Anna Cuber

 

 HISTORIA

 

mgr Marta Jachimowska
mgr Mirabella Rogala

mgr Beata Stasiak

 

GEOGRAFIA

 

mgr Joanna Hajor-Klimek
mgr Małgorzata Krychowska

 

BIOLOGIA

 

mgr Ewa Najgebauer
mgr Justyna Szweda

 

PRZYRODA

 

mgr Joanna Hajor-Klimek

 

FIZYKA

 

mgr Teresa Bednarek

mgr Krystian Dziadosz



 

CHEMIA

 

mgr Ewa Trybel-Kompała

 

INFORMATYKA/ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

 

mgr Krystian Dziadosz
mgr Janusz Gajda
mgr Grażyna Grymel-Wieczorek
mgr Anna Kwapisz-Zajączkowska
mgr Bożena Przybylska

 

TECHNIKA

 

mgr Joanna Balicka
mgr Krystian Dziadosz
 

PLASTYKA


mgr Joanna Stokłosa

 

MUZYKA

 

mgr Artur Bauc

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

 

mgr Kornelia Baljon
mgr Grażyna Błaszczak
mgr Łukasz Gansiniec
mgr Stanisław Gawenda
mgr Marzena Gruchel
mgr Tomasz Grzywacz
mgr Ryszard Hawryluk
mgr Anna Kasza
mgr Korneliusz Kościelniak
mgr Marek Krychowski
mgr Magdalena Małek
mgr Mieczysław Mielcarek
mgr Bartłomiej Musiał
mgr Małgorzata Myrcik
mgr Mateusz Niegot
mgr Sławomir Pąchalski
mgr Krzysztof Podchul
mgr Maria Poznańska
mgr Sebastian Rostek
mgr Mateusz Tosta

 

 

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES