^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

ODZNAKI ZŁOTA TARCA Z LAUREM

W klasie III A gimnazjum:

Mariusz BADURA

Średnia ocen 5,2. Oceny celujące z religii, języka polskiego,  języka niemieckiego, zajęć artystycznych.

Agnieszka MAKIOŁA

Średnia ocen 5,4. Oceny celujące z religii, plastyki, języka polskiego,  języka niemieckiego, wychowania fizycznego, zajęć artystycznych, zajęć technicznych, edukacji dla bezpieczeństwa. Zajęła  1 miejsce
w wystawie prac plastycznych i fotograficznych uczniów chorzowskich szkół oraz 1 miejsce w pływaniu na dystansie 200m stylem motylkowym w Śląskiej Lidze Pływackiej. Pracowała jako wolontariusz na zajęciach Dziecięcej Sekcji Ratowniczej Kijanki.

W klasie III B gimnazjum:

Paweł Basek

Średnia ocen 4,8. Otrzymał tytuł sportowca roku w roku szkolnym 2011/2012. Reprezentował szkołę w licznych zawodach sportowych

Julia Fatyga

Średnia ocen 5,2. Oceny celujące z języka polskiego, wychowania fizycznego, plastyki, muzyki i zajęć artystycznych. Reprezentowała szkołę w licznych zawodach lekkoatletycznych.

Natalia Goła

Średnia ocen 5,2. Oceny celujące z religii, wychowania fizycznego, zajęć artystycznych, języka niemieckiego.

W klasie III C gimnazjum:

Łukasz DUDEK

Średnia ocen 4,3. W roku szkolnym 2012/2013 kilkakrotnie otrzymał powołanie do Kadry Narodowej Juniorów  w Piłce Ręcznej, uczeń reprezentował szkołę w licznych zawodach sportowych.

Justyna KOKOT

 Oceny celujące z edukacji dla bezpieczeństwa, religii, plastyki , historii, języka polskiego, muzyki,  języka niemieckiego, zajęć artystycznych. Reprezentowała szkołę na licznych zawodach sportowych.  Wspólnie z drużyną zdobyła 1 miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Piłce Nożnej oraz II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Piłce Ręcznej.

 W klasie III D gimnazjum:

Dawid BAUKE

Średnia ocen 5,1. Oceny celujące z religii, chemii, języka angielskiego, informatyki, edukacji dla bezpieczeństwa.

Krzysztof NOWAK
uczeń klasy III C został prymusem wśród tegorocznych absolwentów

Średnia ocen 5,2 . Oceny celujące z religii, języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, wiedzy o społeczeństwie, informatyki. Jest dwukrotnym finalistą wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z wiedzy o społeczeństwie oraz finalistą wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego. Aktywnie reprezentuje szkołę na arenie miejskiej, jak i wojewódzkiej. Brał udział w licznych konkursach z matematyki, języka angielskiego, historii oraz geografii.

DZNAKA SREBRNA TARCZA Z LAUREM 

 W klasie 6a szkoły podstawowej:

Kamila BARTOSZ

Średnia ocen 5,2. Oceny celujące z języka polskiego, religii i muzyki. W roku szkolnym 2010/2011 zdobyła statuetkę za zajęcie V miejsca w łącznej punktacji dziewcząt w Lidze Klubów Śląskich, I miejsce w Konkursie „Lew, Czarownica i Stara szafa”, I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół Podstawowych w pływaniu oraz II miejsce w Mistrzostwach Śląska Dzieci 10 - letnich. W Pływackich Zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa w roku szkolnym 2011/2012 zdobyła I miejsce  a w roku szkolnym 2012/2013 II miejsce

Alicja KAŁUŻA

Średnia ocen 5,2. Oceny celujące z religii, języka polskiego, muzyki. W roku szkolnym 2010/2011 zdobyła 3 miejsce na Mistrzostwach Śląska w stylu motylkowym, 1 miejsce na Mistrzostwach Śląska w stylu motylkowym, 2 miejsce w Lidze Klubów Śląskich w konkurencji sztafetowej. W roku szkolnym 2011/2012 zdobyła 2 miejsca w Turnieju Gier i Zabaw na szczeblu wojewódzkim oraz nominację do Nagrody Januszka za rolę Kotka w XXII Festiwalu Miniatur Teatralnych. W roku szkolnym 2012/2013 uzyskała 3 miejsce w stylu motylkowym  na Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Kędzierzyn - Koźle oraz nominację do Nagrody Januszka za rolę Czarownicy w XXIII Festiwalu Miniatur Teatralnych.

Daria MAJDA

Średnia ocen 5,2. Oceny celujące z religii, języka polskiego, muzyki. W klasie piątej Pełniła funkcje przewodniczącej klasy a w klasie szóstej funkcje zastępcy przewodniczącego. Reprezentowała szkołę na licznych zawodach miejskich i rejonowych. 

Natalia MARCZAK

W Średnia ocen 5,5. Oceny celujące z religii, języka polskiego, języka angielskiego, przyrody, matematyki, muzyki. W roku szkolnym 2010/2011 zdobyła 2 miejsce w konkursie czytelniczym „Lew, czarownica i stara szafa”, wyróżnienie w konkursie matematycznym „Z matematyką w szeroki świat”, 2 miejsce w zawodach pływackich „Liga Klubów Śląskich” w konkurencji sztafetowej, 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Cheerlaeders razem z zespołem Atria Chorzów oraz 3 miejsce w X Wiosennym Turnieju Tańca razem z zespołem Atria Chorzów. roku szkolnym 2011/2012 uzyskała  dobry wynik w ogólnopolskim konkursie „Alfik Matematyczny 2011”, zdobyła 3 miejsce w zawodach pływackich „Liga Klubów Śląskich” w konkurencji sztafetowej oraz 3 miejsce w X Wiosennym Turnieju Tańca razem z zespołem Atria Chorzów. W roku szkolnym 2012/2013 brała udział w etapie rejonowym XVIII Konkursu Wiedzy Biblijnej i Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym.

Julia SADOWSKA

Średnia ocen 5,3. Oceny celujące z religii, języka angielskiego, muzyki. Często reprezentowała szkołę w zawodach na szczeblu miejskim i wojewódzkim.

W klasie 6b szkoły podstawowej

Aleksandra KOPIEC

Średnia ocen 5,0. Ocena celująca z wychowania fizycznego. Zajęła 1 miejsce w mieście w rzucie piłką palantową w finale zawodów ''Czwartki Lekkoatletyczne'', 3 miejsce w Finale Wojewódzkim ''Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych''

Martyna  RUTKOWSKA

Średnia ocen 5,6. Oceny celujące z matematyki, historii, wychowania fizycznego, plastyki, muzyki, religii. W 2010 roku zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie " Alfik Matematyczny". W 2012 roku zdobyła III miejsce w Finale Wojewódzkim " Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych" i III miejsce w Finale Wojewódzkim Biegu na Orientację.

Paweł SORNOWSKI

Średnia ocen 5,4. Oceny celujące z języka angielskiego, wychowania fizycznego, religii, muzyki. Reprezentował szkołę w licznych konkursach przedmiotowych. W roku szkolnym 2012/2013 r. został lekkoatletą roku Szkoły Podstawowej nr 5. Reprezentował szkołę w konkursach sportowych:  W roku szkolnym 2010/2011:  w biegach przełajowych 1 miejsce w zawodach miejskich, 1 miejsce w zawodach rejonowych, 5 miejsce w zawodach wojewódzkich, w czwórboju lekkoatletycznym  1 miejsce w zawodach miejskich, w sztafetach szwedzkich ( biegi rozstawne ) 1 miejsce w zawodach miejskich i 2 miejsce w zawodach rejonowych. W biegach przełajowych 1 miejsce w zawodach miejskich i rejonowych.  W roku szkolnym 2011/2012: 3 miejsce w województwie  w turnieju Gier i Zabaw Ruchowych, w roku szkolnym 2012/2013: 4 miejsce w miejskim biegu Kusocińskiego, 1 miejsce w miejskim turnieju Mini Piłki ręcznej chłopców i turnieju rejonowym, 3 miejsce w wojewódzkim turnieju ,, Szczypiorniak na Orlikach 2013 W indywidualnych Mistrzostwa Chorzowa w lekkiej atletyce : 1 miejsce w biegu na 60m, 1 miejsce w biegu na 1000m, 1 miejsce w skoku w dal. W  Międzyszkolnym Turnieju Chorzów - Nasza Mała Ojczyzna drużynowo zdobył 1 miejsce.
Zdobył liczne medale w akrobatyce sportowej: 
w Ogólnopolskich Zawodach Pierwszy Krok Sportowy w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce i Trampolinie (Kielce 2010 r.), 1 miejsce w konkurencji dwójki chłopców ( II miejsce dla SP nr 5 w klasyfikacji szkół ), w Ogólnopolskich Zawodach w  Akrobatyce sportowej i Skokach na Ścieżce, 1 miejsce w konkurencji dwójki chłopców (2009 r., 2010 r.),  1 miejsce w konkurencji dwójki chłopców w  Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Akrobatyce Sportowej , Skokach na Ścieżce i Trampolinie (2010 r.), 4 miejsce w konkurencji dwójki chłopców w Ogólnopolskich Zawodach ,,Młode Talenty’’ w Akrobatyce Sportowej , Skokach na  Ścieżce i Trampolinie (2010 r.), 1 miejsce w konkurencji czwórki chłopców w  Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Akrobatyce Sportowej , Skokach na Ścieżce i Trampolinie (2007 r., 2008 r.), 2 miejsce w konkurencji dwójki chłopców w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce i Trampolinie (2007 r.), 1 miejsce w konkurencji dwójki chłopców w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Akrobatyce Sportowej , Skokach na Ścieżce i Trampolinie  (2008 r.), 1 miejsce w konkurencji dwójki chłopców w  Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w akrobatyce sportowej, Skokach na Ścieżce i Trampolinie (2007 r.,2008 r., 2009 r., 2010 r.), 1 miejsce w konkurencji czwórki chłopców o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Akrobatyki Sportowej – 2007 r.,2008 r., 1 miejsce w konkurencji dwójki chłopców o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Akrobatyki Sportowej ( 2007 r.,2008 r.), 1 miejsce w konkurencji dwójki chłopców w  Mistrzostwach Chorzowa w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce ( 2007r., 2008 r., 2009 r.), 1 miejsce w konkurencji czwórki chłopców w Mistrzostwach Chorzowa w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce ( 2007r., 2008r.)

Filip TOMECZEK

Średnia ocen 5,0. Oceny celujące z matematyki, wychowania fizycznego i muzyki. Zdobył 4 miejsce
w wojewódzkim biegu na orientację

Tomasz WIECZOREK

Średnia ocen 5,1. Oceny celujące z religii i  plastyki.

Weronika WILSZ

Średnia ocen 5,0. Oceny celujące z muzyki i plastyki. Zdobyła  1 miejsce w mieście w biegach sztafetowych 8x50m, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny'', 3 miejsce w Finale Wojewódzkim" Turnieju Gier i zabaw'', 3 miejsce w Finale Wojewódzkim Biegu na Orientację, bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego "FOX"

W klasie 6c szkoły podstawowej:

Kamil GOLIŃSKI

Średnia ocen 5,0. Ocena celująca z muzyki.

W klasie 6d szkoły podstawowej

Emilia DANYSZ

Średnia ocen 5,6. Oceny celujące z religii, języka polskiego, języka angielskiego, muzyki, plastyki i przyrody. W I zawodach w narciarstwie alpejskim o Puchar Prezydenta Chorzowa zdobyła 3 miejsce a w II zawodach w narciarstwie alpejskim o Puchar Prezydenta Chorzowa zdobyła 2 miejsce.

Estera JAŃCZAK

Średnia ocen 5,5.  Oceny celujące z religii, języka polskiego, języka angielskiego, muzyki, plastyki i wychowania fizycznego.

Paulina NOWAK

Średnia ocen 5,0. Ocena celująca z muzyki.

Beata NOWROT

Średnia ocen 5,3. Oceny celujące z religii, muzyki, plastyki i przyrody.

Natalia TRZECIOK

Średnia ocen 5,5. Oceny celujące z religii, języka polskiego, języka angielskiego, muzyki, plastyki.

Maria WOŹNIAK

Średnia ocen 5,4. Oceny celujące z religii, języka angielskiego, muzyki, plastyki.

W klasie 6e szkoły podstawowej:

Kamila CYWIŃSKA

Średnia ocen 5,4. Oceny celujące z religii, przyrody, techniki, plastyki.

Jakub WASYLIK

Średnia ocen 5,4. Oceny celujące z plastyki, języka angielskiego, muzyki, informatyki i religii.

Mikołaj WOŹNICZKA

Średnia ocen 5,4. Oceny celujące z plastyki, języka angielskiego, muzyki, informatyki i religii. W II zawodach w narciarstwie alpejskim o Puchar Prezydenta Chorzowa zdobył 4 miejsce.

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES