^wróć na początek

     orzeleklogo

dane kontaktowe:
telefon: 0048 32 2419 910
e-mail:sp5@sp5.chorzow.pl

ABSOLWENCI KOŃCZĄCY SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ Z WYRÓŻNIENIEM

6a
Stasik Kamil
Lis Magdalena
Wakuła Karolina
Świerczyński Bartosz
Siurdyban Martyna
Kotlarz Mateusz
Wita Łukasz
Sroczyńska Paulina
Szweda Beniamin 

6b
Kraszewska Dagmara
Majos Klaudia
Najgebauer Justyna
Strzelczyk Karolina
Szymonik Agnieszka 

6c
Celnik Sonia
Mazurek Agnieszka
Polus Agnieszka
Wieczorek Barbara
Bendkowski Dawid 

6d
Bojdoł Agnieszka
Korzekwa Daria
Lerch Anna
Kłos Monika
Balion Magdalena
Basek Joanna
Czarnecka Karolina
Dąbek Maja
Jelecka Marta
Jesionek Weronika
Micińska Anna
Stępień Maja
Dzianowicz Maciej
Imiela Arkadiusz
Przyłucki Jacek 

6e
Bąk Magda
Brzęk Magdalena
Morek Joanna
Niedziela Martyna
Magda Łukasz
Magda Mateusz
Kubicka Patrycja 

6f
Dzięgielewska Anna
Janiszewska Marta
Kubista Justyna
Kwiatkowska Monika
Maciongowska Monika
Śliwa Sandra
Żytecka Ewa
Trybus Alina


 
ABSOLWENCI KOŃCZĄCY GIMNAZJUM Z WYRÓŻNIENIEM

IIIA
Gałka Kamila
Makuła Ewa
Zdebik Anna
Gwóźdź Anna
Friedrich Michał
Gawełczyk Mateusz
Gruntowski Andrzej
Gruntowski Tomasz
Myrcik Krzysztof
Pałka Karol
Per Michał
Kopeć Krzysztof
Mazur Michał
Olszewski Daniel
Wawrzyniak Mateusz 

IIIB
Bota Dagmara
Dydyna Katarzyna
Gwóźdź Monika
Kabza Grzegorz
Widuch Filip

IIIC
Bartolik Łukasz
Kantor Monika
Lange Paweł

ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ WYRÓŻNIENI ODZNAKĄ
"SREBRNA TARCZA Z LAUREM"

6a
Stasik Kamil,
Lis Magdalena,
Wakuła Karolina,
Świerczyński Bartosz,
Siurdyban Martyna 

6b
Kraszewska Dagmara,
Majos Klaudia,
Najgebauer Justyna,
Strzelczyk Karolina,
Szymonik Agnieszka 

6c
Mazurek Agnieszka,
Polus Agnieszka,
Wieczorek Barbara,
Bendkowski Dawid 

6d 
Balion Magdalena,
Basek Joanna,
Czarnecka Karolina,
Dąbek Maja,
Jelecka Marta,
Josionek Weronika,
Micińska Anna,
Stępień Maja,
Dzianowicz Maciej,
Imiela Arkadiusz,
Przyłucki Jacek 

6e
Morek Joanna,
Niedziela Martyna 

6f 
Dzięgielewska Anna,
Janiszewska Marta,
Kubista Justyna,
Kwiatkowska Monika,
Maciongowska Monika,
Śliwa Sandra,
Żytecka Ewa 

ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI ODZNAKĄ
"ZŁOTA TARCZA Z LAUREM"

IIIA
Duch Angelika,
Gwóźdź Anna,
Zdebik Anna,
Dziuba Mateusz,
Friedrich Michał,
Gawełczyk Mateusz,
Gruntowski Andrzej,
Gruntowski Tomasz,
Myrcik Krzysztof,
Pałka Karol,
Per Michał 

IIIB
Dydyna Katarzyna,
Gwóźdź Monika 

IIIC
Bartolik Łukasz 


 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       KAROL PALKA - PRYMUS SZKOŁY    
uczeń klasy III A

 
 palka


W pierwszej, drugiej i trzeciej klasie uzyskał świadectwo z wyróżnieniem, w klasie trzeciej uzyskał średnią ocen 5,7 i wzorowe zachowanie.
W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX" uzyskiwał bardzo dobre wyniki, w 2004 zajął I miejsce. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" uzyskiwał bardzo dobre wyniki a w roku 2005 zajął V miejsce.
Dwukrotnie zajął II miejsce w Miejskim Drużynowym Międzygimnazjalnym Konkursie "Mistrzowie Logiki".
Dwukrotnie zajął VI miejsce w II etapie Miejskiego Turnieju Wiedzy Filozoficznej "Cogito ergo sum". Brał udział w programie na rzecz uczniów szczególnie uzdolnionych matematycznie "Klub gimnazjalisty" 2005/2006. Reprezentował szkołę w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki, historii i geografii.
Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Śląska Juniorów w pływaniu w sztafecie oraz w pływaniu stylem klasycznym i zmiennym
Zajął I miejsce w sztafecie 8x50 m stylem dowolnym w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Szkolnej w pływaniu 2006r. Wielokrotnie zdobywał medale podczas Ligi Szkół Śląskich w pływaniu w latach 2004-2006.
Pełnił funkcję zastępcy przewodniczącego szkolnego samorządu szkolnego samorządu uczniowskiego.


 

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES