^wróć na początek

     orzeleklogo

dane kontaktowe:
telefon: 0048 32 2419 910
e-mail:sp5@sp5.chorzow.pl

ABSOLWENCI KOŃCZĄCY SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ Z WYRÓŻNIENIEM

6a
Aleksandra Bienek
Katarzyna Jasińska
Alina Kosińska
Ewa Makuła
Martyna Rutkowska
Anna Zdebik
Michał Friedrich
Mateusz Gawełczyk
Andrzej Gruntowski
Tomasz Gruntowski
Marcin Jaworski
Krzysztof Kopeć
Krzysztof Myrcik

6b
Dagmara Bota
Katarzyna Dydyna
Agnieszka Golesna
Monika Gwóźdż
Agnieszka Niezgoda
Agnieszka Zaczyk
Rafał Andrysiak
Grzegorz Kabza
Tomasz Solga
Filip Widuch  

6c
Anna Kawa
Karol Łukaszczyk
Adrian Piechuta
Wojciech Drabina
Marek Golenia
Paweł Gomoluch  

6d
Martyna Dybkowska
Magdalena Felsen
Agata Janiszewska
Agnieszka Nawińska
Julia Nowak
Marzena Piwowar
Katarzyna Szmyra

6e
Izabela Bul
Agnieszka Holona
Anna Krasnodębska
Kamila Kremiec
Aleksandra Leja
Luiza Makolądra
Catherina Malik
Małgorzata Sęk
Dominika Stępkowska
Agnieszka Wysocka
Marta Ziętek
Mateusz Kasprzyński
Mateusz Podleśny

ABSOLWENCI KOŃCZĄCY GIMNAZJUM Z WYRÓŻNIENIEM

IIIA
Aleksandra Jantos
Agata Kurkowska
Małgorzata Lach
Barbara Lubojańska
Jolanta Omozik
Agata Zalewska
Maciej Kwiatkowski
Tomasz Pąchalski

IIIB
Edyta Murowska
Aleksandra Smołka
Agata Śliwa
Natalia Wawrzyńczyk
Krzysztof Mazurek
Marcin Mrzygłodzik
Grzegorz Pączek
Tomasz Ryś

IIIC
Marek Lipiński
Mateusz Witek
Łukasz Wodniok

Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół Sportowych nr 1 im. J. Kusocińskiego w Chorzowie ustanowiła następujące indywidualne odznaki dla uczniów za ukończenie szkoły podstawowej i gimnazjum z wyróżnieniem:
"Srebrna Tarcza z Laurem" - za wyróżniające wyniki w nauce lub znaczące osiągnięcia dla uczniów szkoły podstawowej,
"Srebrna Tarcza ze Złotym Laurem" - za wyróżniające wyniki w nauce lub znaczące osiągnięcia dla uczniów gimnazjum.

1.  Odznakę "Srebrna Tarcza z Laurem" za ukończenie szkoły podstawowej z wyróżnieniem może otrzymać absolwent, który spełnił przynajmniej jeden z następujących warunków:
a)  na świadectwie ukończenia szkoły otrzymał oceny celujące, bardzo dobre lub dobre oraz średnią łączną ocen minimum 5,0, uzyskał najwyższą ocenę zachowania oraz otrzymał dwa świadectwa z wyróżnieniem,
b)  został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego,
c)  został najlepszym sportowcem roku lub zdobył medal na Mistrzostwach Polski w swojej kategorii wiekowej lub otrzymał powołanie do Kadry Narodowej,
d)  dyrektor szkoły ma prawo decydować o przyznaniu odznaki w przypadku szczególnych osiągnięć na rzecz środowiska a nie wymienionych powyżej.

2.  Odznakę "Srebrna Tarcza ze Złotym Laurem" za ukończenie gimnazjum z wyróżnieniem może otrzymać absolwent, który spełnił przynajmniej jeden z następujących warunków:
a)  na świadectwie ukończenia szkoły otrzymał oceny celujące, bardzo dobre lub dobre oraz średnią łączną ocen minimum 5,0, uzyskał najwyższą ocenę zachowania oraz otrzymał dwa świadectwa z wyróżnieniem,
b)  został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego,
c)  został najlepszym sportowcem roku lub zdobył medal na Mistrzostwach Polski w swojej kategorii wiekowej lub otrzymał powołanie do Kadry Narodowej,
d)  dyrektor szkoły ma prawo decydować o przyznaniu odznaki w przypadku szczególnych osiągnięć na rzecz środowiska a nie wymienionych powyżej.

ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ WYRÓŻNIENI ODZNAKĄ
"SREBRNA TARCZA Z LAUREM"

6a
Katarzyna Jasińska,
Anna Kosińska,
Martyna Rytkowska,
 Anna Zdebik,
Mateusz Dąbrowski,
Michał Friedrich,
Andrzej Gruntowski,
Tomasz Gruntowski,
Krzysztof Myrcik,

6b
Katarzyna Dydyna,
Monika Gwóźdź,
Agnieszka Zaczyk,
Filip Widuch,

6c
Paweł Gomoluch,
Karol Łukaszczyk,
Marek Golenia,

6d
Martyna Dydkowska,
Magdalena Felsen,
Agata Janiszewska,
Agnieszka Nawińska,
Julia Nowak,
Marzena Piwowar,

6e
Anna Krasnodębska,
Mateusz Kasprzyński,
Luiza Makolądra,
Małgorzata Sęk,
Catherina Malik,
Agnieszka Holona,
Izabela Bul,
Kamila Kremiec,
Aleksandra Leja,
Dominika Stępkowska,
Mateusz Podleśny,


ABSOLWENCI GIMNAZJUM WYRÓŻNIENI ODZNAKĄ
"SREBRNA TARCZA ZE ZŁOTYM LAUREM"

IIIA
Barbara Lubojańska,
Justyna Jurczyk,
 Daria Marszałek,
Jolanta Omozik,
Agata Zalewska,
Tomasz Pąchalski,
Patryk Walnia,
Kajetan Załuski,
Maciej Kwiatkowski,

IIIB
Aleksandra Smołka,
Natalia Wawrzyńczyk,
Krzysztof Mazurek,
Grzegorz Pączek,
Tomasz Ryś,

IIIC
Marek Lipiński,
Łukasz Wodniok,
Mateusz Witek,


 

lipinski 
   MAREK LIPIŃSKI - PRYMUS SZKOŁY    
uczeń klasy IIIC

 

Osiągał celujące i bardzo dobre wyniki w nauce i cechowało go wzorowe zachowanie.
Uzyskał najwyższą średnią w szkole - 5,2.
Był uczniem ambitnym, odpowiedzalnym i obowiązkowym. Był doskonałym piłkarzem ręcznym. Reprezentował szkołę w licznych zawodach. Zdobył: IV miejsce w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Śląska Szkół Gimnazjalnych, II miejsce w minikoszykówce na szczeblu rejonowym. Był dwukrotnym Mistrzem Śląska i uczestnikiem ćwierćfinałów Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej.



 

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES