e-mail: zss1@sp5.chorzow.pl

Anna Szterleja
Alicja Wąsacz
Patryk Strużyna

W roku szkolnym 2000/2001 ze względu na połączenie szkół nastąpiła konieczność dokonania zmian w regulaminie przyznawania absolwentom szkoły podstawowej i gimnazjum odznaki „Srebrna Tarcza”. Poniżej zamieszczono zmieniony tekst regulaminu: Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół Sportowych nr 1 im. J. Kusocińskiego w Chorzowie ustanawia następujące indywidualne odznaki dla uczniów za ukończenie szkoły podstawowej i gimnazjum z wyróżnieniem: "Srebrna Tarcza z Laurem" - za wyróżniające wyniki w nauce lub znaczące osiągnięcia dla uczniów szkoły podstawowej, "Srebrna Tarcza ze Złotym Laurem" - za wyróżniające wyniki w nauce lub znaczące osiągnięcia dla uczniów gimnazjum.
1. Odznakę "Srebrna Tarcza z Laurem" za ukończenie szkoły podstawowej z wyróżnieniem może otrzymać absolwent, który spełnił przynajmniej jeden z następujących warunków:
a) na świadectwie ukończenia szkoły otrzymał oceny celujące, bardzo dobre lub dobre oraz średnią łączną ocen minimum 5,0, uzyskał najwyższą ocenę zachowania oraz otrzymał dwa świadectwa z wyróżnieniem,
b) został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego,
c) został najlepszym sportowcem roku lub zdobył medal na Mistrzostwach Polski w swojej kategorii wiekowej lub otrzymał powołanie do Kadry Narodowej,
d) dyrektor szkoły ma prawo decydować o przyznaniu odznaki w przypadku szczególnych osiągnięć na rzecz środowiska a nie wymienionych powyżej.
2. Odznakę "Srebrna Tarcza ze Złotym Laurem" za ukończenie gimnazjum z wyróżnieniem może otrzymać absolwent, który spełnił przynajmniej jeden z następujących warunków:
b) został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego,

ABSOLWENCI KOŃCZĄCY SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ  WYRÓŻNIENI ODZNAKĄ
"SREBRNA TARCZA Z LAUREM"

Paulina Pakuła
Magdalena Richta