^wróć na początek

     orzeleklogo

dane kontaktowe:
telefon: 0048 32 2419 910
e-mail:sp5@sp5.chorzow.pl

PRZEDSTAWIENIA NAGRADZANE W PRZEGLĄDACH MIEJSKICH, WOJEWÓDZKICH I REGIONALNYCH


WYRÓŻNIENIA WOJEWÓDZKIE


1996 r. - I miejsce w „VI Wojewódzkim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla kl. 3 b „Najdziwniejsza przygoda krasnala”- przygotowała Jolanta Paczuła

1997 r.- I  miejsce w „VII Wojewódzkim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla klasy 2 b „Niech spełnią się marzenia”-Maria Jarząbek

1997 r.- I  miejsce w „VII Wojewódzkim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla klasy 3 d „Orkiestra doborowa czterech braci Rzępołów”-Bożena Przybylska

2005r. – II miejsce w „Wojewódzkim Jubileuszowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla klasy 2 d „Sąd nad muchą” – Bożena Przybylska

2007r.- II miejsce w "Wojewódzkim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej" dla klasy 1 d za prezentację przedstawienia "O kogutku i kurce". Spektakl reżyserowała Bożena Przybylska. 

2009r.- wyróżnienie w "Wojewódzkim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej" dla klasy 1 c za prezentację przedstawienia "Czarna dziura". Spektakl reżyserowała Katarzyna Stawiarska - Mróz. 

2011 - II miejsce w "Wojewódzkim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej" dla klasy 2 d za prezentację przedstawienia "Brudno-czysto". Spektakl reżyserowała Bożena Przybylska. 

WYRÓŻNIENIA REGIONALNE


1992 r.-wyróżnienie I stopnia w „II Rejonowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla klasy 2 b „Czerwony kapturek” - Jolanta Paczuła

1997 r.- I stopnia w „VII Rejonowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla klasy 2 b „Niech spełnią się marzenia” Maria Jarząbek

1997 r.- I stopnia w „VII Rejonowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla klasy 3 d „Orkiestra doborowa czterech braci Rzępołów” - Bożena Przybylska

WYRÓŻNIENIA MIEJSKIE


1999 r.-I miejsce w „I Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla klasy 3 b „Zabawki” - Jolanta Paczuła

2000 r. –Nagroda Specjalna dla kl.3 d „Sen Doroty”-Bożena Przybylska

Nagroda Specjalna dla kl.1 b „Uparty kotek”- Jolanta Paczuła

I miejsce w „II Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla kl.1 d „ Złota rybka” Ewa Adamska

2001 r. Nagroda „GRAND PRIX” dla kl. 1 d „Smocze perypetie” Bożena Przybylska

I miejsce w „III Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla klasy 1 c "Słoń Trąbalski”- Elżbieta Jaworska-Sęk

2002 r. I miejsce w „IV Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla kl. 2 d d „Pampilio” Bożena Przybylska

2003 r. I miejsce w „V Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla kl. 2 a „Kaczka Dziwaczka” Jolanta Solga

I miejsce w „V Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla kl. 3 d „ Brzydkie Kaczątko” Bożena Przybylska

2004 r. I miejsce w „VI Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla kl. 1 e „Brońmy książki z obrazkami” Danuta Strzelecka

2005 r. I miejsce w „VII Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej” dla kl. 2 d „Sąd nad nuchą” Bożena Przybylska.

2007 r. I miejsce w "IX Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej" dla klasy 1 d "O kogutku i kurce" Bożena Przybylska


2008 r. I miejsce w "X Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej" dla klasy 2 d "Bajkowe zamieszanie" Bożena Przybylska

2009 r. I miejsce w "XI Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej" dla klasy 1 c "Czarna dziura" Katarzyna Stawiarska – Mróz.

2010 r. I miejsce w "XII Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej" dla klasy 2 c "Magiczne kryształy" Katarzyna Stawiarska – Mróz.

2011 r. I miejsce w "XIII Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej" dla klasy 2 d "Brudno - czysto" Bożena Przybylska.

2012 r. I miejsce w "XIV Miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej" dla klasy 2 c  "W domku Krasnali" Beata Witek.

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES