ZESPÓŁ "ORION" - KLASA 4c

Uczennice klasy 4c o profilu fitness z elementami tańca aktywnie uczestniczą w życiu szkoły jak i poza nią.

14 lutego dziewczynki startowały w XI Konfrontacjach Tanecznych Szkół Podstawowych i Szkół Ponadpodstawowych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Chorzowie . Rywalizując z uczennicami szkół ponadpodstawowych zdobyły wyróżnienie.

21 lutego uczennice klasy 4c wystąpiły na Wieczorze Przyjaciół Szkoły

Natomiast 28 lutego zaprezentowały swoje umiejętności taneczne na Spartakiadzie dla Przedszkolaków.

5 marca brały udział w zajęciach pokazowych dla uczennic klas trzecich naszej szkoły.

Aktualnie szykują się do występu aktorsko – tanecznego na Festiwal Miniatur Teatralnych pt ,, Rodzina Adamsów” oraz szykują się do Dni Otwartych Szkoły i Dni Promocji Zdrowia.

Trenerem kl 4c jest Magdalena Małek
Wychowawcą klasy jest Marta Jachimowska