Paintball w Boronowicach 5.10.2015 r.

20151005 130917.1

Klasa III B udała sie na malowniczą wyprawę do lasu Boronowickiego. Cel wyjazdu był jasno określony - klasa miała najpierw zapoznać sie z terenem w formie marszobiegów na orientację, a potem zaznaczyć pisemnie swoją obecność w tej części lasów Lublinieckich..

Etap pierwszy odbył sie w miłej i przyjemnej atmosferze, uczniowie zapoznali się z podstawami surwiwalu. Dowiedzieli sie co może byc składnikiem ich leśnego wyżywienia, a czego należy sie wystrzegac jak ognia.

Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekali na drugi etap wyprawy - z użyciem markerów... no i się doczekali. Nawet Wiktor wyłączył w końcu tablet..

Wszystkie zasady gry były już jasne i młodzież wyposażona w kulki ruszyła w las. Po chwili rozległy się echa malunków z farby.

Gdy opadł kurz z lasu wyłonił się wreszcie zwyciezca - Szymon obrońca flagi.. To nic że okazało się że został wcześniej trafiony, kto by się przejmował takimi szczegółami.

Najważniejsza była przednia zabawa oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku. Antystres przedni.

Uczniowie wyrwali się z wirtualnej przestrzeni dzięki pani wychowawczyni Ewie Najgebauer.

Opracował: Krzysztof Podchul