e-mail: zss1@sp5.chorzow.pl

Sztafety 8x50m

W dniu 9 czerwca odbyły się biegi sztafetowe klas piątych szkół podstawowych. Dwa zespoły naszej szkoły podstawowej stanęły w szranki i konkury o tytuł najszybszej sztafety. Oprócz przygotowania kondycyjnego tajemnicą poliszynela są zmiany, a juz wisienką na torcie i szczytem marzeń trenera jest przekazywanie pałeczki w opowiedniej kolejności z prawej do lewej ręki i odwrotnie. W tym roku najlepiej przygotowane okazały się dziewczeta z "Piątki". Mimo przydrożnych przygód z pałeczką dziewczęta pokazały klasę i zwyciężyły w mieście. Dziewczęta do zawodów przygotował Tomasz Grzywacz.

I miejsce w Chorzowie sztafeta dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 5

Chłopcy z "Piątki" nie byli wiele gorsi od dziewcząt i zajęli ze spokojem farmera druga lokatę w mieście. Opiekunem chłopców była marzena Gruchel.

II miejsce w Chorzowie sztafeta chłopców Szkoły Podstawowej nr 5

Opracował: Krzysztof Podchul