dane kontaktowe:
telefon: 0048 32 2419 910
e-mail: zss1@sp5.chorzow.pl

Finał Wojewódzki Sztafet 4x100m i Szwedzkiej Sosnowiec 3.06.2015 r.

4x100m M G11 Srebrni chłopcy z Gimnazjum Sportowego nr 11 z nowym rekordem szkoły w sztafecie 4x100m: 46,24s

W tegorocznym finale wojewódzkim Zespół Szkół Sportowych nr 1 wystawił do zawodów aż 7 sztafet. Walka była zacięta i do końca. Emocje sięgały zenitu i jeszcze wyżej.. Naszym najlepszym zespołem okazali się byli Mistrzowie Polski w biegu na 4x100m z VI klasy, a obecnie uczniowie naszego Gimnazjum Sportowego nr 11. Chłopcy zajęli tym razem II miejsce w województwie i ustanowili własny rekord szkoły w sztafecie 4x100m: 46,24s. Sztafeta wystąpiła w składzie: Patryk Juzyszyn, Maciej Szwagierczak, Jonatan Górczyński oraz Jakub Norek.

20150603 110501

Kolejny świetny rezultat uzyskała

sztafeta szwedzka chłopców Szkoły Podstawowej nr 5.

Pierwsze zmiany rozpoczęli z pewna dozą nieśmiałości,

lecz stopniowo rozkręcając się ze zmiany na zmianę

wskoczyli ostatecznie na III miejsce w województwie.

Ich czas to 2;38,17s.

20150603 110916         Sztafeta szwedzka dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 5 VI miejsce                20150603 122608 Sztafeta szwedzka dziewcząt Gimnazjum Sportowego nr 11

Wszystkie nasze sztafety walczyły o jak najlepsze lokaty. Na piątym miejscu uplasowała się sztafeta 4x100m dziewcząt Gimnazjum nr 11. Szóste miejsce zajęły dziewczęta Szkoły Podstawowej nr 5 i dziesiąte miejsce chłopcy Gimnazjum nr 11 za sztafetę szwedzką. Wszystkim sztafetom serdecznie gratulujemy

i dziękujemy. Opiekunami sztafet podczas zawodów byli: Marzena Gruchel, Tomasz Grzywacz i Krzysztof Podchul.

20150603 121405            Sztafeta 4x100m dziewcząt Gimnazjum Sportowego nr 11 V miejsce         20150603 123214 Sztafeta szwedzka mężczyzn Gimnazjum Sportowego nr 11 X miejsce

Opracował: Krzysztof Podchul