Finał Wojewódzki w Biegach na Orientację - Rybnik 28.05.2015 r.

BNO2

W wielkim finale województwa śląskiego w Orienteeringu wzięły udział dwa nasze najlepsze zespoły Szkoły Podstawowej nr 5. Zadanie było proste - zdobyć wszystkie wymagane punkty na mapie w jak najkrótszym czasie. Trasa była trudna i wymagała umiejętności rodem z wyprawy komandosów, lecz obie nasze drużyny świetnie sobie poradziły z tym zadaniem.

Drużynowo dziewczęta zajęły VIII lokatę w województwie śląskim. W skład zespołu weszły uczennice klasy VI B: Antonina Grzywacz, Jennifer Potrzeba, Joanna Sornowska oraz Oliwia Rybacka z klasy VI a. Opiekunem dziewcząt był Krzysztof Podchul.

Drużyna chłopców zajęła V miejsce w województwie w składzie: Wiktor Wilsz, Michał Kral i Adam Bruliński. Wszyscy są uczniami klasy VI B. Trenerem chłopców był Tomasz Grzywacz.

Opracował: Krzysztof Podchul