telefon: 0048 32 2419 910
e-mail:sp5@sp5.chorzow.pl

Orienteering Park Śląski 2015

filip

Jak co roku nasi najbardziej zorientowani w mapie i w terenie zawodnicy wzięli udział w zawodach w biegach na orientację.

Zawodnicy musieli odnaleźć zgodnie z mapą od 8-10 punktów na trasie biegu, rozstawionych po różnych zakątkach Parku Śląskiego. Najlepiej wypadli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zwyciężając w mieście i awansując tym samym do finału wojewódzkiego. Dziewczeta i chłopcy zajęli dwa pierwsze miejsca. Indywidualnie najlepiej spisała się Tosia Grzywacz zajmując III miejsce. Wśród chłopców zwyciężył Wiktor Wilsz, III miejsce zajął Szymon Siedlecki.

20150416 103054  20150416 103116  20150416 110916 20150416 103315

Gimnazjum Sportowe nr 11 również spisało się na medal. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy drużynowo zajęli II miejsca w mieście.

Indywidualnie najlepiej wypadli: Kamila Szumała zajmując II miejsce oraz Jakub Norek zajmując I miejsce i Filip Baljon plasując się na III lokacie.

20150416 104707                                                                                                                       20150416 105008

Opracował: Krzysztof Podchul