^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

Młode Piłkarki Mistrzyniami Chorzowa w Piłce Nożnej

20131121_115316.1 
 
       Po Mistrzostwach Chorzowa w piłce nożnej gimnazjalistek, przyszedł czas na rywalizację w młodszej grupie wiekowej – szkół podstawowych. Nasz zespół, składający się z uczennic klas pływackich i lekkoatletycznych bardzo dobrze rozegrał fazę grupową turnieju, co pozwoliło na awans do finału imprezy. W finale nasza drużyna rozegrała zacięty mecz ze Szkołą Podstawową nr 17. Po regulaminowym czasie gry wynik był bezbramkowy co oznaczało, że mistrzowską drużynę wyłonią rzuty karne. Tam o jeden celny strzał więcej wykonała nasza drużyna i tym samym mogła zacząć się cieszyć ze zwycięstwa w całym turnieju. Gratulacje dla dziewczyn i ich trenerki pani Marzeny Gruchel.
Skład zwycięskiego zespołu : Aleksandra Noga 6b, Paulina Wawrziczek 6b, Weronika Stasiła 6b, Wiktoria Lis 6b, Julia Hellfeier 6a, Weronika Grychtoł 6a, Dominika Kosińska 6a, Dominika Susek 6a, Martyna Zimnik 6a, Dominika Bańczyk 5b, Antonina Grzywacz 5b, Zuzanna Mróz 4a.
 

Opracowała: Marzena Gruchel

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES