^wróć na początek

     orzeleklogo

dane kontaktowe:
telefon: 0048 32 2419 910
e-mail:sp5@sp5.chorzow.pl

27 maja odbyły się I Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 5 w Lekkoatletyce. Liczny udział w zawodach oraz duże zaanagażowanie startujących przyczyniło się do osiągania świetnych rezultatów przez naszych młodych, utalentowanych sportowców. Każdy startujący miał do wyboru jedną konkurencję biegową: bieg na dystansie 60m lub odpowiednio na 600m dziewcząt i 1000m chłopców. Druga konkurencja techniczna do wyboru: rzut piłeczką palantową lub skok w dal. Najbardziej wszechstronnymi lekkoatletami SP nr 5 okazali się Martyna Rutkowska i Paweł Sornowski z klasy VI B, którzy otrzymali pamiątkowe puchary. Zarówno Paweł jak i Martyna zwyciężyli w skoku w dal oraz w biegu na 60m.

Zawody przeprowadzili: Marzena Wolska, Krzysztof Podchul oraz Bartek Musiał. Specjalne podziękowania należą się Marii Poznańskiej za pomysł w krzewieniu "Królowej Sportu" w postaci Mistrzostw Szkoły Podstawowej w Lekkoatletyce oraz za przygotowanie nagród i dyplomów dla zwycięzców.

Dziękujemy wszystkim startującym za udział, dobrą zabawę i rywalizację "fair play". Wyniki poszczególnych konkurencji: 

 img_20130527_113206.1

 I m. Martyna Rutkowska, II m. Agata Bazan, III m. Oliwia Fular

60 m dziewcząt

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

Dyrcz Patrycja 5b

10.93

Frank Marta 5b

11,76

Kwiecień Martyna 5b

10,65

Rutkowska Martyna 6b

9,94

Pieniążek Weronika 5b

11,10

Serafin Karolina 5b

11,05

Szypura Anna 5b

10,40

Solińska Natalia 5b

11,26

Bazan Agata 6b

10,13

Czop Agnieszka 6b

10,84

Gala Natalia 6b

10,99

Kidawa Nicole 6b

10,39

Ociepka Ewa 6b

10,98

Szymkowiak Martyna 6b

11,32

Kopiec Aleksandra 6b

10,67

Pronobis Julia 6e

10,89

Gonsiorek Adrianna 6e

10,22

Florczak Karolina 6e

10,22

Schneider Kornelia 6d

11,38

Chabińska Wiktoria 6d

10,81

Wiertelak Weronika 6d

11,06

Fular Oliwia 5b

10,13

Mrowiec Anna 5b

10,59

Wawrziczek Paulina

10,78

Noga Aleksandra 5b

11,26

Korepta Ksenia 5b

10,37

Sadowska Julia 6a

10,95

Buczek Anastazja 4b

11,60

Grzywacz Antonina 4b

10,60

Janiurek Pola 4b

10,85

Knas Julia 4b

11,55

Kotysz Roksana 4b

10,95

  img_20130527_120100.1

 I m. Paweł Sornowski, II m. Szymon

Adamski III m. Leon Raczyński

60m Chłopcy

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

Scelina Pio 5b

10,62

Knicz Karol 5b

10,44

Wilsz Wiktor 4b

10,54

Patyk Łukasz 5b

11,32

Halbig Antoni 5b

11,62

Wołowiec Jakub 5b

10,82

Pajestka Jakub 5b

12,16

Szpyra Denis 6a

9,79

Lorkiewicz Adrian 6a

10,42

Syrowy Krzysztof 5e

10,18

Gawrysz Władysław 4b

11,87

Kral Michał 4b

10,29

Lipkowski Bartosz 4b

12,43

Lisik Mateusz 4b

11,24

Litke Dominik 4b

10,46

Strzyżewski Dorian 4b

10,54

Lewandowski Tomasz 6b

10,15

Wieczorek Tomasz 6b

9,86

Sornowski Paweł 6b

9,48

Wilusz Jakub 6b

10,61

Raczyński Leon 6b

9,48

Adamski Szymon 6b

9,79

Szecel Maciej 6b

10,60

Poprawski Wiktor 6b

10,89

Czepułkowski Aleks 6e

10,71

Janus Denis 6e

10,50

Kiwer Kamil 5e

10,12

Oracz Piotr 6a

10,12

img_20130527_122523.1

 I m. Martyna Rutkowska, II m. Nicol

Bigas, III m. Filipek Magdalena

SKOK W DAL DZIEWCZĄT

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK 3 PRÓBY

PUNKTY

MIEJSCE

 

Dyrcz Patrycja 5b

2,71

2,80

2,97

20

15

Frank Marta 5b

2,92

2,76

3,10

24

10

Fular Oliwia 5b

3,38

3,22

3,10

33

6

Kwiecień Martyna 5b

2,60

2,82

2,74

14

20

Pieniążek Weronika 5b

2,83

2,79

2,84

15

19

Mrowiec Anna 5b

2,76

3,03

3,38

33

5

Bigas Nicol 5d

3,12

3,39

3,50

37

2

Filipek Magdalena 5d

3,34

3,40

3,44

35

3

Kaczmarek Agata 5a

2,62

2,84

3,23

28

8

Solińska Natalia 5b

2,65

2,73

2,43

11

22

Korepta Ksenia 5b

2,87

2,97

3,00

20

12

Czop Agnieszka 6b

2,67

2,86

2,80

16

18

Waloń Linda 6b

2,88

2,86

2,80

16

17

Droźdżal Karolina 4b

2,90

2,95

2,97

19

14

Grzywacz Antonina 4b

3,00

3,17

3,06

26

9

Sornowska Joanna 4b

3,20

3,19

3,26

29

7

Knas Julia 4b

2,62

2,50

2,78

13

21

Wilsz Weronika 6b

3,05

3,03

2,86

22

11

Rutkowska Martyna 6b

3,27

3,63

3,55

41

1

Klabisz Sandra 4b

2,62

2,57

2,60

8

23

Kotysz Roksana 4b

2,62

2,45

2,46

8

24

Potrzeba Jennifer 4b

2,64

2,80

3,00

20

13

Sikora Sandra 4b

2,64

2,95

2,43

19

16

Janiurek Pola 4b

3,08

3,40

3,41

34

4

 

img_20130527_120918.1

I m. Paweł Sornowski, II m. Tomasz Wieczorek, III m. Wiktor Wilsz

SKOK W DAL CHŁOPCÓW

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK ( 3 PRÓBY)

PUNKTY

MIEJSCE

 

Patyk Łukasz 5b

2,98

x

2,80

10

18

Wołowiec Jakub 5b

3,10

3,25

2,96

16

13

Pajestka Jakub 5b

2,90

2,80

2,86

9

19

Lorkiewicz Adam 6a

3,50

3,15

3,47

22

10

Janus Denis 5e

3,08

3,22

3,16

15

15

Kiwer Kamil 5e

3,15

3,49

3,65

26

4

Oracz Piotr 6a

x

3,55

3,28

23

8

Gawrysz Władysław 4b

2,73

2,64

2,80

7

20

Lipkowski Bartosz 4b

2,94

2,94

3,02

11

17

Lisik Mateusz 4b

2,15

2,25

2,46

3

21

Wilsz Wiktor 4b

3,72

3,45

3,46

29

3

Szecel Maciej 6b

3,05

2,46

3,06

11

16

Poprawski Wiktor 6b

3,28

3,62

3,57

25

6

Raczyński Leon 6b

3,53

3,38

2,82

23

9

Wilusz Jakub 6b

3,48

3,55

3,63

26

5

Lewandowski Tomasz 6b

2,87

3,41

3,36

20

12

Wieczorek Tomasz 6b

3,82

3,65

3,90

35

2

Siedlecki Bartosz 6b

3,27

3,37

3,45

21

11

Zachłod Dawid 6b

3,22

3,23

3,20

15

14

Litke Dominik 4b

3,61

3,22

3,52

25

7

Sornowski Paweł 6b

3,92

3,75

3,96

37

1

 

 img_20130527_122437.1
 I m. Karolina Drożdżal, II m. Asia Sornowska, III m. Magdalena Filipek

600M DZIEWCZĄT

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

MIEJSCE

Kaczmarek Agata 5a

2,30,03

20

8

Wilsz Weronika 6b

2,15,84

45

4

Filipek Magdalena 5d

2,15,10

46

3

Waloń Linda 6b

2,19,18

39

5

Drożdźal Karolina 4b

2,13,95

48

1

Klabisz Sandra 4b

2,38,06

9

9

Potrzeba Jennifer 4b

2,22,54

33

6

Sornowska Joanna 4b

2,14,32

48

2

Sikora Wiktoria 4b

2,24,57

30

7

 

img_20130527_121158.1

 I m. Mateusz Bończyk, II m. Dawid

Zachłod. III m. Bartosz Siedlecki

1000M CHŁOPCY

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

PUNKTY

MIEJSCE

Jarosiński Jakub 5b

4,20,50

6

4

Radecki Grzegorz 5e

4,24,06

4

5

Zachłod Dawid 6b

3,35,68

45

2

Wiecens Patryk 6e

DNF

-

-

Siedlecki Bartosz 6b

4,13,25

9

3

Bończyk Mateusz 4b

3,35,07

46

1

 

PIŁKA PALANTOWA DZIEWCZETA

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK ( 3 PRÓBY)

PUNKTY

MIEJSCE

 

Wawrziczek Paulina 5b

24,5

24,5

24

33

5

Sadowska Julia 6a

x

x

32

52

2

Pronobis Julia 6a

x

15,5

19

22

14

Serafin Karolina 5b

15,5

14

14,5

15

17

Gonsiorek Adrianna 6e

13

18

X

20

15

Szypura Anna 5b

20,5

24,5

15,5

33

6

Bazan Agata 6b

26

24

29

44

3

Florczak Karolina 6e

9

21,5

21,5

27

12

Schneider Kornelia 6d

24

22,5

21,5

32

8

Wiertelak Dominika 6d

16

16

16

16

16

Chabińska Wiktoria 6e

23

16

21

30

11

Szymkowiak Martyna 6b

24

23,5

x

32

7

Noga Aleksandra 5b

20

23

14

30

10

Gala Natalia 6b

16

24

X

32

9

Kidawa Nicole 6b

24

24,5

26,5

37

4

Kopiec Aleksandra 6b

32

33,5

36,5

63

1

Ociepka Ewa 6b

15,5

14.5

X

15

18

Buczek Anastazja 4b

19

18

19

22

13

 

PIŁKA PALANTOWA CHŁOPCY

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK ( 3 PRÓBY)

PUNKTY

MIEJSCE

 

Scelina Pio 5b

30,5

28

30,5

36

7

Knicz Karol 5b

26,5

24

22

28

9

Jarosiński Jakub 5b

20

21

22,5

20

14

Helbig Antoni 5b

24,5

25

23

25

10

Szpyra Denis 6a

x

40

34

55

4

Czepułkowski Aleks 6e

26

27,5

25

30

13

Wiecens Patryk 6e

x

x

40,5

56

2

Syrowy Grzegorz 5e

x

33,5

33,5

42

5

Syrowy Krzysztof 5e

40

36

x

55

3

Radecki Grzegorz

23

22

22

21

12

Bończyk Mateusz 4b

x

29

25

33

8

Kral Michał 4b

30

30

31

37

6

Siedlecki Szymon 4b

25

24,5

x

25

11

Adamski Szymon 6b

49

47

47

73

1

 

FINAŁ 60m DZIEWCZĘTA

Rutkowska Martyna 6b

9,87

1

Bazan Agata

10,19

2

Fular Oliwia

10,30

3

Gonsiorek Adrianna 6e

10,35

4

Korepta Ksenia 5b

10,54

5

Florczak Karolina

10,75

6

 

60m finał chłopcy

Sornowski Paweł 6b

9,06

1

Adamski Szymon 6b

9,34

2

Raczyński Leon

9,59

3

Szpyra Denis 6a

9,63

4

Kiwer Kamil 5e

6,96

5

Oracz Piotr 6a

10,14

6

Wieczorek Tomasz 6b

10,21

7

Opracowali: Krzysztof Podchul oraz Marzena Wolska

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES