dane kontaktowe:
telefon: 0048 32 2419 910
e-mail:sp5@sp5.chorzow.pl

Sztafety 4x100m i szwedzka

7 maja na stadionie lekkoatletycznym przy ul.Lompy w Chorzowie odbyły się eliminacje do finałów wojewódzkich w biegach rozstawnych 4x100m oraz w sztafetach szwedzkich (100m - 200m - 300m - 400m). Zespół Szkół Sportowych nr 1 wystawił swoich najlepszych atletów, którzy mogli sprawdzić swoje siły w tej arcyciekawej konkurencji. Wynik czteroosobowego zespołu zależy tu od szybkości, wytrzymałości i techniki zmian pałeczki sztafetowej zawodników na poszczególnych zmianach.

img_20130507_121832.1

img_20130507_120900.1

img_20130507_121958.1

Gimnazjum Sportowe nr 11 spisało się na medal wygrywając pierwsze miejsca zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w obu sztafetach.

img_20130507_130251.1

img_20130507_130706.1

Wśród szkół podstawowych w sztafecie 4x100m dziewcząt zajęliśmy I miejsce, wśród chłopców II miejsce. W sztafecie szwedzkiej dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy zdobyli I miejsce w mieście. Drużyny które zajęły pierwsze miejsca uzyskały awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się 4 czerwca w Sosnowcu.

Opracował: Krzysztof Podchul