^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

Mistrzostwa Chorzowa w sztafecie 4x100m

oraz w sztafecie szwedzkiej (100m,200m,300m,400m) 11.05.2012 r.

       W tym roku po raz pierwszy w historii odbyły się biegi rozstawne 4x100m oraz sztafety szwedzkie (100m - 200m - 300m - 400m). Obie nasze szkoły rywalizowały o awans do finałów wojewódzkich. Dzięki zaangażowaniu wszystkich zawodników udało się nam zwyciężyć aż w 7 na 8 sztafet nie dając żadnych szans rywalom. Wszystkie zwycięskie sztafety pojadą na finały wojewódzkie 30 maja do Sosnowca.

 2012-05-11_13.50.42.1

I miejsce sztafeta szwedzka dziewczęta SP5   

Szkoła Podstawowa nr 5:
Sztafety szwedzkie:
- dziewczęta (I miejsce): Sonia Malik (VI B), Marysia Kacprzyk (VI B), Weronika Parkieta (VI B) oraz Wiktoria Kluga (VI B).
- chłopcy (I miejsce): Bartek Bulanda (VI B), Kamil Antoszczak (VI B), Patryk Juzyszyn (VI B) oraz Aleksander Gawrysz (VI B).
Sztafety 4x100m:
- dziewczęta (II miejsce): Sandra Garncarek (6 B), Martyna Rutkowska (5 B), Linda Waloń (5 B) oraz Weronika Wilsz (5 B).
- chłopcy (I miejsce): Jonatan Górczyński (VI B), Aleksander Kachel (VI B), Patryk Oleś (VI B) i Robert Bryłka (VI B).

2012-05-11_13.41.45.1  2012-05-11_13.43.07.1 

 II miejsce sztafeta 4x100m dziewczęta SP5

 I miejsce sztafeta 4x100m chłopcy SP5

Gimnazjum Sportowe nr 11:

2012-05-11_12.35.30.1  2012-05-11_12.37.07.1 

 I miejsce sztafeta szwedzka dziewcząt G11

 I miejsce sztafeta szwedzka chłopców G11

Sztafety szwedzkie:

- dziewczęta: Roksana Godula (I B), Monika Kacprzyk (II B), Patrycja Pajonk (I B), Magdalena Cofałka (I B),

- chłopcy: Piotr Nowak (III B), Paweł Basek (II B), Jakub Styrna (I B) oraz Rafał Sosnowski (II A).

2012-05-11_12.37.33.1  2012-05-11_12.38.20.1 
I m. sztafeta 4x100m dziewcząt    I m. sztafeta 4x100m chłopców   

Sztafety 4x100m:

- dziewczęta: Klaudia Godula (III B), Jagoda Dubińska (I B), Martyna Stasiła (I B) oraz Dominika Siembiga (III B),

- chłopcy: Daniel Romanowski (III B), Alex Woroniecki (I B), Łukasz Krucke (I B), Beniamin Nieśpiałowski (II C).

Opiekunami podczas zawodów byli: Tomasz Grzywacz, Marzena Wolska i Krzysztof Podchul.

Opracował: Krzysztof Podchul

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES