^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

Finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych 20.10.2011 r.

       Ruda Śląska była gospodarzem tegorocznego Finału Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do imprezy, w której brało udział po 16 zespołów z każdej kategorii (łącznie 700 osób!) zdołały się zakwalifikować dwa nasze zespoły sztafetowe - chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 oraz dziewczęta z Gimnazjum Sportowego nr 11. Po wygraniu zawodów na szczeblu miejskim i rejonowym przyszedł czas na rywalizację z najlepszymi zespołami z województwa. Zarówno zespół chłopców jak i dziewcząt spisał się bardzo dobrze. Wśród szkół podstawowych zajęliśmy 5 miejsce, a wśród gimnazjów 6 miejsce w całym województwie śląskim. Gratulujemy zawodnikom oraz opiekunom i dziękujemy startującym za włożony trud i osiągnięcie wysokich wyników w tych trudnych zawodach.

16.1 27.1
Na zmianie z nr 2 Patrycja Pajonk  Drużyna Gimnazjum Sportowego nr 11 VI miejsce

 Skład sztafety dziewcząt: Paulina Peda IA, Patrycja Szulc IIIB, Patrycja Pajonk IB, Martyna Wiśniowska IIB, Anna Nawalaniec IIIB, Monika Świerczek IIIA, Klaudia Godula IIIB, Klaudia Czupała IIIB. Opiekunem grupy była Marzena Wolska.

5.1 12.1
 Na zmianie z nr 3 Jakub Norek  Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 V miejsce

 Skład sztafety chłopców: Paweł Sarnowski 5b, Aleksander Gawrysz, Jakub Rajwa 6b, Maciej Tonia 6e, Kamil Antoszczak 6b, Aleksander Kachel 6b, Jakub Norek 6a. Opiekunem grupy był Tomasz Grzywacz.

11.1 28.1  
 Paulina Peda skupiona przed startem
 Drużyny Zespołu Szkół Sportowych nr 1

Opracowała: Marzena Wolska

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES