^wróć na początek

logo   orzelek

dane kontaktowe:
telefon: 666-977-944
e-mail:office@diablodesign.eu

BRĄZOWY MEDAL W MINI PIŁCE RĘCZNEJ
 
Dzięki przebrniętym eliminacją na szczeblu dzielnicy, miasta, rejonu oraz wygranym półfinale wojewódzkim nasza szkoła zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego, który odbył się w Zabrzu w dniu 29 maja. Uczniowie szkoły podstawowej po emocjonujących spotkaniach ostatecznie zajęli trzecie miejsce i stanęli na najniższym stopniu podium zdobywając brązowe medale.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Cisło Łukasz, Podgórski Paweł, Pilarski Paweł, Mularczyk Mateusz, Kleta Patryk, Gros Michał, Drożdżal Kamil, Wątroba Przemysław, Frank Dawid, Szmandra Dominik, Dziuba Kamil oraz Kruczalok Michał  a opiekunem chłopców był trener Łukasz Gansiniec.
 
PIŁKARZE RĘCZNI ZRYWU W KRAJOWEJ ELICIE

W finałach Pucharu ZPRP Młodzików w Dźwirzynie rywalizowało 16 siódemek, mistrzów i wicemistrzów poszczególnych województw, które zapewniły to sobie w krajowych turniejach półfinałowych. Uczniowie naszego gimnazjum prawo gry w finałowej szesnastce wywalczyli w turnieju półfinałowym w Brzegu.
final_pucharu_pzpr_dzwirzyno_1
 
Na finały pojechała drużyna  w następującym składzie: Adam Kruczalok, Łukasz Zalewski, Maciej Nalewajka, Bartosz Białas, Błażej Kłosek, Andrzej Beczek, Jeremi Chabros, Franciszek Kołecki, Tomasz Sitko, Kamil Pawlica, Tomasz Łukawski, Piotr Matysik, Eryk Dobosz, Michał Chwałek i Adrian Kołodziej.
Zawodnicy rywalizowali w czterech grupach, w których grały systemem każdy z każdym. Drużyny z grupowych pozycji 1 - 2, systemem pucharowym (po losowaniu) grały w Dźwirzynie o miejsca 1 - 8, pozostałe, też pucharowo, o lokaty 9 - 16 walczyły w odległym od Kołobrzegu o 16 km Mrzeżynie.
final_pucharu_pzpr_dzwirzyno_2
 
Podopieczni trenera Mieczysława Mielcarka wyszli z grupy i dostali się do finałowej ósemki turnieju. Niestety sił wystarczyło tylko do tej fazy rozgrywek i ostatecznie nasi chłopcy zajęli wysokie ósme miejsce w Polsce.
 
JESTEŚMY W FINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI

Piłkarze ręczni z klasy I C i II C reprezentujący klub MKS ZRYW CHORZÓW w dniach 3-5 maja brali udział w półfinałach Mistrzostw Polski Młodzików w Brzegu. Zawodnicy pokonali MK Piotrkowianin Piotrków Trybunalski oraz Orlik Brzeg ale niestety przegrali z EUCO-UKS Dziewiątka Legnica.
awans_do_finalu
Nasza drużyna ostatecznie zajęła drugie miejsce i zdobyła awans do finałów Mistrzostw Polski. Królem strzelców zespołu został Błażej Kłosek, a najlepszym zawodnikiem drużyny - Adam Kruczalok. Gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach finałowych.
 
 
AWANS DO FINAŁU

W sobotę 21 kwietnia 2013 zakończyły się rozgrywki fazy grupowej Chłopców Młodszych rocznika 2001 w piłce ręcznej.
awans_na_mistrzostwa_slaska_2013
 
Uczniowie klasy 5 c reprezentujący MKS ZRYW CHORZÓW pokonali drużyny  MKS Ustroń, MUKS Zagłebie ZSO 14 II Sosnowiec, MUKS Zagłebie ZSO 14 I Sosnowiec i awansowali do rozgrywek finałowych o Mistrzostwo Śląska. Gratulujemy.
    
 
 
WICEMISTRZOWIE ŚLĄSKA
W poniedziałek 8 kwietnia 2013 roku odbył się ostatni mecz w tym sezonie rozgrywek piłki ręcznej chłopców rocznika 1998.
pilka_reczna_wicemistrzowie_2013
 

Uczniowie naszej szkoły - klasa II c gimnazjum - reprezentujący KLUB MKS ZRYW CHORZÓW  zdobyli tytuł Wicemistrzów Śląska w piłce ręcznej i wezmą udział na początku maja w rozgrywkach półfinału Mistrzostw Polski. Trenerem chłopców jest mgr Mieczysław Mielcarek, który trenuje ten zespół już piąty rok. Gratulujemy.

COPYRIGT Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES