^wróć na początek

     orzeleklogo

dane kontaktowe:
telefon: 0048 32 2419 910
e-mail:sp5@sp5.chorzow.pl

 

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego

 

adres: ul. Józefa Ryszki 55

41-500 CHORZOW

 

adres e-mail:  sp5@sp5.chorzow.pl

Tel/fax 32 241 99 10

Tel. 32 247 49 44

32 348 00 08

 

Sekretariat

tel. 32 2419 910 wew.22

sp5@sp5.chorzow.pl

 

Administracja

tel. 32 2419 910 wew.23

administracja@sp5.chorzow.pl

 

NIP: 627-10-58-687


REGON: 001327312

mgr Wojciech Niezgoda, dyrektor szkoły

tel. 32 2419 910 wew.22 - sekretariat

niezgoda@sp5.chorzow.pl

mgr Bożena Przybylska, wicedyrektor do spraw edukacji wczesnoszkolnej

tel. 32 2419 910 wew.29

przybylska@sp5.chorzow.pl

mgr Anna Ząbkowska-Petka, wicedyrektor do spraw dydaktyczno-wychowawczych

tel. 32 2419 910 wew.29

petka@sp5.chorzow.pl

mgr Grażyna Grymel-Wieczorek, wicedyrektor do spraw sportu i promocji szkoły, administrator witryny www.sp5.chorzow.pl

tel. 32 2419 910 wew.29

szkola5chorzow@poczta.fm

mgr Diana Osadnik, psycholog szkolny

 

mgr Michał Piegza, pedagog szkolny

odpowiada za klasy 1, 2, 3, 4, SP 

tel. 32 2419 910 wew.25 

pedagog szkolny

pedagog@sp5.chorzow.pl

tel. 32 2419 910 wew.36

 

mgr Wioletta Ziółkowska-Żyła, pedagog szkolny

odpowiada za klasy 5, 6, 7, 8 SP oraz III gimnazjum 

tel. 32 2419 910 wew.36

 

Biblioteka

tel. 32 2419 910 wew.31

biblioteka@sp5.chorzow.pl

 

Romuald Kolasiński, kierownik gospodarczy szkoły, inspektor ds. bhp

tel. 32 2419 910 wew. 23 .

kolasinski@sp5.chorzow.pl

Ryszard Tosta, specjalista ds. technicznych, pełnomocnik dyrektora szkoły ds. termomodernizacji budynku

tel. 32 2419910 wew.30

tosta@sp5.chorzow.pl

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że inspektorem ochrony danych (IOD) jest Zdzisław Korzuch,

mail: biuro@bitprotect.pl

MAPA

COPYRIGT Zespół Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES