^wróć na początek

     orzeleklogo

dane kontaktowe:
telefon: 0048 32 2419 910
e-mail: zss1@sp5.chorzow.pl

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego

adres: ul. Józefa Ryszki 55
41-500 CHORZOW

adres e-mail:  zss1@sp5.chorzow.pl

 

NIP: 627-10-58-687

REGON: 001327312

Tel/fax 32 241 99 10

Tel. 32 247 49 44

       32 348 00 08

mgr Wojciech Niezgoda, dyrektor szkoły
tel. 32 2419 910 wew.22 - sekretariat
niezgoda@sp5.chorzow.pl
 

pedagog szkolny

pedagog@sp5.chorzow.pl

tel. 32 2419 910 wew.36

mgr Mirosława Kosakowska

tel. 32 2419 910 wew.25

 

mgr Bożena Przybylska, wicedyrektor do spraw edukacji wczesnoszkolnej
tel. 32 2419 910 wew.29
przybylska@sp5.chorzow.pl

 

Sekretariat
tel. 32 2419 910 wew.22
zss1@sp5.chorzow.pl

mgr Anna Ząbkowska-Petka, wicedyrektor do spraw dydaktyczno-wychowawczych
tel. 32 2419 910 wew.29
petka@sp5.chorzow.pl

 

Administracja
tel. 32 2419 910 wew.23
administracja@sp5.chorzow.pl

mgr Grażyna Grymel-Wieczorek, wicedyrektor do spraw sportu i promocji szkoły, administrator witryny www.sp5.chorzow.pl
tel. 32 2419 910 wew.29

szkola5chorzow@poczta.fm


 

Biblioteka
tel. 32 2419 910 wew.31
biblioteka@sp5.chorzow.pl

Romuald Kolasiński, kierownik gospodarczy szkoły, inspektor ds. bhp

tel. 32 2419 910 wew. 23 - kontakt przez administrację.
kolasinski@sp5.chorzow.pl

 

Ryszard Tosta, specjalista ds. technicznych, pełnomocnik Dyrektora Szkoły ds. termomodernizacji budynku
tel. 32 2419910 wew.30
tosta@sp5.chorzow.pl

 

MAPA

COPYRIGT Zespół Szkół Sportowych nr 1 w Chorzowie FREE JOOMLA TEMPLATES